Różności i nowinki technologia

Firma Apple właśnie zamknęła wszystkie 53 sklepy w Kalifornii i kilkanaście w Londynie

9to5Mac ‘s Michael Steeber zauważyłem dzisiaj ciekawy zbieg okoliczności: firma zamknęła wszystkie sklepy detaliczne w Kalifornii, o wiele więcej w Stanach Zjednoczonych, oba sklepy w Meksyku, oba w Brazylii i zamierza zamknąć 16 dodatkowych sklepów w Wielkiej Brytanii. Jak wskazuje Steeber, to prawie 100 sklepów, jeśli uwzględnimy te, które zamknęła w Niemczech i Holandii w zeszłym tygodniu, pozostawiając prawie jedną piątą lokalizacji firmy na całym świecie.

Sprawdziłem pełną listę sklepów Apple, aby to potwierdzić i na pewno: każdy sklep w Kalifornii, wszystkie cztery w Tennessee, wszystkie trzy w Utah, wszystkie cztery w Minnesocie, dwa w Oklahomie i sklepy w Portland w stanie Oregon; Anchorage, Alaska; Omaha, Nebraska; i Albuquerque w Nowym Meksyku zostaną zamknięte w nadchodzącym tygodniu – podobnie jak 16 dodatkowych sklepów w Wielkiej Brytanii, Meksyku i Brazylii od jutra, 20 grudnia.

Nietrudno zgadnąć, dlaczego sklepy się ponownie zamykają, szczególnie w Kalifornii, gdzie COVID-19 widział w zeszłym tygodniu cztery najgorsze dni z rzędu w ramach trwającego wzrostu, oraz w Londynie, gdzie premier Boris Johnson właśnie umieścił miasto w awaryjna blokada od północy. Apple potwierdziło sedno w oświadczeniu: „Ze względu na obecne warunki Covid-19 w niektórych społecznościach, które obsługujemy, tymczasowo zamykamy sklepy w tych obszarach”, powiedziała firma Bloomberg.

Wczoraj Kalifornia uruchomiła swój system alarmowy w SF Bay Area po raz pierwszy od wybuchu pandemii, wysyłając wiadomość bezpośrednio na każdy telefon, aby pomóc ludziom zrozumieć, że obowiązuje teraz nakaz pozostania w domu.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook