GryNowości

Firma Bose zmieniła swoje słuchawki Quiet Comfort 35 II w zestaw słuchawkowy do gier

Bose Quiet Comfort 35 II nie jest najnowszym zestawem słuchawek z redukcją szumów (są to słuchawki z redukcją szumów za 400 USD 700), ale dziś znów są w wiadomościach, ponieważ firma zmieniła je w przewodowy zestaw słuchawkowy do gier.

Zestaw słuchawkowy do gier Quiet Comfort 35 II, zwany po prostu zestawem słuchawkowym do gier Quiet Comfort 35 II, zawiera coś, co wydaje się być tymi samymi, starymi słuchawkami nausznymi QC35 II, a także dwa nowe akcesoria: odłączany przewodowy mikrofon na wysięgniku, który łączy się z komputerem przez port 3,5 mm i ma certyfikat Discord do czatu głosowego, a także pulpitowe pokrętło USB, które umożliwia regulację głośności i przechodzenie przez cztery etapy monitorowania mikrofonu. Jest już dostępny w przedsprzedaży.

329,95 USD to wysoka cena za zestaw słuchawkowy do gier, ale kuszący jest jeden (co prawda świetny) produkt, którego można używać zarówno poza domem do podcastów i muzyki, jak i na komputerze do gier. Niewiele zestawów słuchawkowych do gier może pochwalić się aktywną redukcją szumów i nie przychodzą na myśl żadne inne opcje, które oferują również funkcje, takie jak Asystent Google lub obsługa głosu Alexa, gdy jesteś w podróży. Same słuchawki zwykle kosztują obecnie około 300 USD, więc zakup mikrofonu na wysięgniku i kontrolera głośności pulpitu za 30 USD więcej wydaje się solidną wartością.

Zestaw słuchawkowy dla graczy Bose Quiet Comfort 35 II

Odłączany mikrofon na wysięgniku i pokrętło głośności pulpitu są pokazane na tym zdjęciu.
: Bose

Chociaż zestaw słuchawkowy do gier Bose QC35 II obsługuje technologię Bluetooth, nie będzie można ich sparować bezprzewodowo z urządzeniem, gdy jest podłączony do komputera. Inne zestawy słuchawkowe, takie jak Arctis 9 firmy SteelSeries, oferują tę funkcję. Zestaw słuchawkowy Bose wyłącza tryb Bluetooth po podłączeniu mikrofonu. To trochę kłopotliwe.

Firma Bose twierdzi, że zestaw słuchawkowy do gier może działać do 40 godzin, gdy jest podłączony do komputera za pomocą przewodowego mikrofonu 3,5 mm i do 20 godzin, gdy jest używany bezprzewodowo. Ma port Micro USB do ładowania, a Bose twierdzi, że 15 minut ładowania może zapewnić do pięciu godzin przewodowej gry.

Chciałbym, żeby ten model był całkowicie bezprzewodowy, ale w ten sposób Bose zapewnił, że jest kompatybilny z praktycznie każdą platformą. Kontroler DualSense PS5, nowy kontroler Xbox firmy Microsoft dla serii X / S i przełącznik Nintendo mają wspólne gniazdo 3,5 mm.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook