Różności i nowinki technologia

Firma iFixit wywierciła otwór w kształcie breloczka na klucze w jednym z AirTagów Apple podczas ostatniego porzucenia

Zespół w iFixit ponownie dokonał swojego porzucenia, tym razem badając trackery Apple AirTag. Część pierwsza z jej dwuczęściowej recenzji zagłębia się w wnętrzności małych trackerów, a dla tych, którzy lamentują nad brakiem pętli na klucze w AirTagu, iFixit (ostrożnie) wywiercił otwór w jednym bez uszkodzenia żadnej z jego części.

Po pewnym rekonesansie w naszym pierwszym AirTagu złapaliśmy wiertło 1/16 ”i ostrożnie wybiliśmy otwór w drugim trackerze w naszym czteropaku – oczywiście po wyjęciu baterii. W cudowny sposób udało nam się uniknąć wszystkich wiórów, desek i anten, tylko przewiercając plastik i klej. Najlepsza część? AirTag przetrwał operację jak mistrz i działa tak, jakby nic się nie stało.

Zespół ostrzegł, że przed wierceniem należy wyjąć akumulator i ostrzegł, że wiercenie w niewłaściwym miejscu może spowodować poważne szkody. Więc spróbuj tego w domu tylko wtedy, gdy masz umiejętności z wiertłem.

iFixit wywiercił dziurę w AirTag na brelok i przetrwał
naprawię to

iFixit porównał „swoje AirTagi” z Tile Mate i Samsung Galaxy SmartTag. Poduszki powietrzne są najmniejszymi z tego zestawu, z wymienną baterią pastylkową 3 V – typ CR2032, taką samą jak ta, której używają tagi SmartTag – zajmującą większość przestrzeni wewnętrznej. „Wszystkie trzy lokalizatory otwierają się za pomocą siły palca – żadne inne narzędzia nie są potrzebne” – twierdzi iFixit, ale okazało się, że AirTag był najtrudniejszy do usunięcia.

Od lewej: Tile Mate, Galaxy SmartTag i Apple AirTag
naprawię to

rentgenowskie trzech tagów pokazuje, że Apple efektywnie wykorzystywał swoją wewnętrzną przestrzeń, nic, że „względna ciemność AirTag [in the X-ray image] jest zasługą mocnego magnesu głośnika centralnego i stalowej pokrywy baterii. iFixit opublikował na Twitterze wideo 360 przedstawiające zdjęcie rentgenowskie:

Sprawdź tutaj pełne zerwanie iFixit z AirTagów Apple. Wkrótce będą mieli szczegółowe ujęcia z planszy i przyjrzeć się krzemowi na pokładzie, prawdopodobnie w części drugiej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook