Nowości

Fitbit Ace 3 to najnowszy monitor aktywności dla dzieci

Fitbit wprowadził trzecią iterację swojej aktywności Ace i śledzenia snu dla dzieci. Fitbit Ace 3, zaprojektowany dla dzieci w wieku od sześciu lat, dodaje nowe animowane tarcze zegara, konfigurowalne akcesoria i zapewnia osiem dni pracy na baterii w konstrukcji „odpornej na pływanie” z nowymi opcjami kolorystycznymi.

Oprócz wydłużonej żywotności baterii, Ace 3 ma o 20 procent jaśniejszy ekran i zawiera tryby nie przeszkadzać i uśpienia. Nowe animowane tarcze zegara – w tym króliczek, kot, Marsjanin i projekty statków kosmicznych – zmieniają się i rosną, gdy dzieci robią postępy w realizacji swoich celów fitness.

Tracker Fitbit Ace 3 dla dzieci.
: Fitbit

Fitbit Ace został zaprojektowany, aby pomóc dzieciom w budowaniu zdrowych nawyków i zwiększaniu aktywności fizycznej. Umożliwia także rodzicom śledzenie poziomu aktywności dziecka i liczby godzin snu. Asy trackery nie pozwalają dzieciom na dołączanie do społecznych aspektów aplikacji Fitbit, w której ludzie udostępniają zdjęcia treningowe. Rodzice muszą założyć konto Fitbit dla każdego dziecka w wieku poniżej 12 lat, aby móc korzystać z modeli Fitbit Ace.

Podobnie jak poprzednie modele Ace, Ace 3 będzie miał krokomierz, ale nie czujnik tętna. Ace wyświetla cele dotyczące kondycji i snu, które są odpowiednie dla dzieci i wykorzystuje te same powiadomienia push, których używają standardowe urządzenia śledzące Fitbit, aby zachęcić dzieci do ruchu. Dzienna liczba aktywnych minut na każdym urządzeniu Fitbit Ace 3 jest ustawiona na 60 minut zalecane przez CDC, a dzienna liczba kroków na 10000.

Fitbit Ace 3 kosztuje 79,95 USD, a później tego lata będzie miał dwa akcesoria w stylu Minions, dostępne osobno za 29,95 USD. Jest dostępny w przedsprzedaży od dziś i dostępny na całym świecie 15 marca.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook