Różności i nowinki technologia

Fitbit’s Luxe to modna opaska fitness, która kosztuje 149,95 USD

Fitbit ogłosił swój nowy monitor fitness Luxe, który wygląda jak bardziej modowe podejście do Inspire 2. Wyciekł w zeszłym tygodniu, ale Fitbit ogłosił to oficjalnie, informując, że Luxe jest dostępny w przedsprzedaży od dziś, 19 kwietnia, za 149,95 $. Koszt ten obejmuje sześć miesięcy usługi Fitbit Premium, która zwykle kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Usługa niedawno uruchomiła nowy program Mindful Method stworzony przez Deepak Chopra, który obejmuje ponad 30 sesji audio i wideo na temat uważności i dobrego samopoczucia.

Nie podano konkretnej daty premiery Luxe, ale firma dąży do wiosennej premiery, więc nie powinno to długo czekać.

Luxe został zaprojektowany z myślą o „różnych rozmiarach nadgarstków i odcieniach skóry do noszenia przez całą dobę”. Fitbit twierdzi, że Luxe jest najcieńszym jak dotąd urządzeniem do śledzenia z ekranem dotykowym, a firma uważa, że ​​większość ludzi powinna móc wygodnie spać z nim. W tym celu nie musisz ładować go co noc, ponieważ Fitbit twierdzi, że będzie działać do pięciu dni na jednym ładowaniu.

Luxe zawiera wymienny silikonowy pasek z kilkoma regulacjami rozmiaru. Inne paski będą dostępne w momencie premiery, w tym silikonowe paski w kilku kolorach po 29,95 USD za sztukę, tkane paski za 34,95 USD, skórzane paski za 49,95 USD, siatki ze stali nierdzewnej za 79,95 USD, aż do 99,95 USD za bransoletki ze stali nierdzewnej od luksusowa marka biżuterii Gorjana. Jeśli chcesz tylko Luxe z zespołem Gorjana, limitowana wersja trackera, kosztująca 199,95 $, będzie zawierała jeden od czerwca.

Fitbit Luxe

Fitbit Luxe w kolorze czarnym.
: Fitbit

Luxe jest skierowany do osób, które chcą, aby ich monitor fitness był brany pod uwagę jako biżuteria. Firma posunęła się nawet do wykorzystania procesu formowania wtryskowego metalu do wykonania obudowy ze stali nierdzewnej Luxe, co jest najwyraźniej tradycyjną techniką robienia biżuterii.

Luxe to tracker bez przycisków, a dane wejściowe są przekazywane do kolorowego ekranu dotykowego OLED. Podobnie jak poprzednie smartwatche i trackery, Fitbit’s Luxe będzie obsługiwany na urządzeniach z systemem iOS i Android. Będzie również obsługiwać Google Fast Pair, aby szybciej parować z urządzeniami z Androidem. Luxe obsługuje podłączony GPS po sparowaniu z telefonem, więc jeśli chcesz śledzić biegi lub spacery, musisz mieć ze sobą telefon. Jeśli posiadanie wbudowanego GPS jest dla Ciebie ważne, Fitbit’s Charge 4 zawiera to i inne funkcje, takie jak sterowanie Fitbit Pay i Spotify.

Fitbit wykorzystuje tę premierę, aby ogłosić, że Luxe, wraz z innymi urządzeniami monitorującymi tętno i zegarkami firmy, obsługuje wskaźnik zarządzania stresem aplikacji towarzyszącej, który ocenia poziom aktywności, harmonogram snu i tętno, aby pomóc Ci radzić sobie ze stresem. Dzięki aplikacji Luxe może śledzić wiele innych parametrów, takich jak wzorzec oddechu, spoczynkowe i zmienne tętno, temperatura skóry, nastrój, sen i cykle miesiączkowe. Jakiś czas po uruchomieniu będzie w stanie rejestrować poziom tlenu we krwi (Sp02).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook