GryNowości

Fortnite sezon 6 dodaje zwierzęta, rzemiosło, Larę Croft i Neymar

Nowy sezon Fortnite jest nad nami, a najnowsze zagłębiają się jeszcze głębiej w obejmującą rzeczywistość narrację Battle Royale. Dzisiaj Epic Games oficjalnie rozpoczęło 6 sezon drugiego rozdziału gry, który nosi nazwę „Primal”. Odbywa się bezpośrednio po „Zero Crisis Finale”, który zakończył sezon 5 i wprowadza na wyspę nowy prehistoryczny biom.

Kiedy gracze po raz pierwszy zaczną grać w ten sezon, zostaną powitani krótkim filmem – który możecie obejrzeć poniżej – po krótkiej, ale intensywnej przygodzie dla jednego gracza, w której pomagacie agentowi Jonesy próbować ocalić rzeczywistość.

To nowe ustawienie obejmuje strzelistą iglicę w centrum wyspy – dokładnie tam, gdzie miała miejsce eksplozja punktu zerowego z sezonu 5 – która jest otoczona wioską i innymi nowymi lokalizacjami, zastępując obcą pustynię z zeszłego sezonu. Być może bardziej znaczące jest to, że zwierzęta wędrują teraz po wyspie, w tym wszystko, od wilków i dzików po pozornie bardziej nieszkodliwe stworzenia, takie jak kurczaki i żaby. Oprócz tego jest to nowa mechanika wytwarzania, która pozwala graczom budować prowizoryczne bronie, takie jak nowe łuki, z upolowanej dzikiej przyrody i odrzuconej technologii.

Dodatkowo ci, którzy zdobędą przepustkę bojową, mogą spodziewać się odblokowania zwykłego asortymentu nowych skórek postaci i innych elementów kosmetycznych. Tym razem obejmuje to postacie związane z toczącą się historią, takie jak Agent Jones, a także ktoś zwany „Spire Assassin” i Raz, określany jako „poszukiwacz tajemnic Iglicy”. Oczywiście nie byłoby Fortnite bez licencjonowanych powiązań. W tym sezonie te pochodzą od Lary Croft Tomb Raider, Kruk z Młodzi Tytani, i, w pewnym momencie w przyszłości, brazylijska gwiazda piłki nożnej Neymar (zgodnie z oczekiwaniami).

FortnitePoprzedni sezon rozpoczął się w grudniu ubiegłego roku i podobnie rozpoczął się imponującym wydarzeniem na żywo, które zakończyło fabułę z motywem Marvela – które okazało się największym jak dotąd wydarzeniem w grze. Jednak sezon 5 prawdopodobnie zostanie najlepiej zapamiętany ze względu na samą liczbę licencjonowanych powiązań, obejmujących wszystko, od Mandalorianin do sportów wyczynowych. Ci, którzy chcą zagłębić się w to, co ciągle ewoluuje Fortnite Wiedza może również sprawdzić nadchodzący komiks o skrzyżowaniu Batmana.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook