GryRTV

Fotele do gier Secretlab można teraz owinąć niską czarną tkaniną SoftWeave

Jeśli potrzebujesz wygodnego krzesła o niskim profilu, który nie rozbije banku, krzesła do gier Secretlab są ogólnie przyjęte (nawet przez kilka Skraj pisarzy, którzy go posiadali) jako wartościowy zakup. A teraz linia krzeseł na rok 2020, składająca się z Omega, Titan i Titan XL, może być wyposażona w minimalistyczną czarną kolorystykę zwaną SoftWeave black. Chociaż te krzesła już wyglądają subtelniej niż większość innych opcji na rynku, tak właśnie jest nadal wygląda trochę jak coś wyrwanego z samochodu wyścigowego, więc nowa opcja kolorów pomaga.

Według Secretlab ten nowy kolor jest „obity specjalnym trójkolorowym splotem w trzech różnych odcieniach czerni”. Warto zaznaczyć, że tkanina wygląda dość podobnie do istniejącego wariantu antracytowego, choć jest zdecydowanie ciemniejsza. To, co sprzedaje mi ten nowy kolor w porównaniu z opcją węgla drzewnego, polega na tym, że porzuca gigantyczne niebieskie logo wyszyte na oparciu krzesła z subtelniejszym czarnym.

Tkanina Secretlab SoftWeave

Secretlab

Więc wiesz, SoftWeave to oddychająca tkanina firmy, którą możesz owinąć wokół krzeseł przy zakupie. Jest to opcja podwyższająca cenę w stosunku do skóry powlekanej poliuretanem Prime 2.0, której używa w modelu podstawowym, ale jest znacznie niższa od kosztu wymaganego do dodania tego, co nazywa skórą NAPA. Główną wadą tego ciemniejszego wyglądu jest to, że kosztuje 30 USD więcej niż inne opcje kolorów SoftWeave dostępne dla każdego krzesła, więc 409 USD za Omegę, 459 USD za Titan i 529 USD za Titan XL z dodatkiem tej tkaniny. Może być też trochę trudniejszy do czyszczenia niż skóra.

Nie widziałem tego krzesła osobiście, ale zdjęcia sprawiają, że czarna kolorystyka SoftWeave wydaje się atrakcyjną opcją, jeśli nie masz 1500 USD na kupno krzesła do gier Logitech i Hermana Millera za 1500 USD Embody. W przypadku Secretlab to miłe, że dostępna jest dobrze wyglądająca opcja, która nie kosztuje tak dużo, jak wysokiej klasy komputer do gier.

Oto fragment z komunikatu prasowego Secretlab:

Zaprojektowany z najlepszych materiałów, Secretlab SoftWeave BLACK3 to odwieczny i wszechstronny klasyk zaprojektowany tak, aby pasował do domu w każdej konfiguracji. Dzięki kultowemu wykończeniu inspirowanemu Triple Black, Secretlab SoftWeave BLACK3 jest pozbawiony szczegółów i kształtu, dzięki czemu może wyróżniać się jako centralny element konfiguracji lub płynnie wtapiać się w resztę stacji roboczej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook