GryNowościOprogramowanie

Funkcja szybkiego wznowienia Xboxa otrzyma nową opcję grupową w majowej aktualizacji

Przydatna funkcja szybkiego wznowienia konsoli Xbox Series X / S, która zawiesza obsługiwane gry, aby uruchamiały się szybciej, gdy wrócisz do nich później, otrzymała kilka fajnych ulepszeń w majowej aktualizacji Xbox.

Po zainstalowaniu aktualizacji na konsoli będziesz mógł zobaczyć, które gry są przechowywane w Szybkim wznowieniu z nowym tagiem, a także będziesz mógł utworzyć grupę gier w Szybkim wznowieniu, aby mieć dostęp do wszystkich z nich w jednym miejscu. Microsoft obiecuje również, że Quick Resume „poprawi niezawodność i skróci czas ładowania”, powiedział Jonathan Hildebrandt z Microsoftu w poście na blogu.

Grupa szybkiego wznawiania.
Obraz: Microsoft

Nowa aktualizacja dodaje również przekazywanie dźwięku dla aplikacji multimedialnych, takich jak Disney Plus i Apple TV, co oznacza, że ​​dźwięk z tych aplikacji można przesyłać bezpośrednio do zgodnego urządzenia HDMI. Istnieją również nowe ustawienia rodzicielskie, które pozwalają rodzicom odblokować tryb wieloosobowy dla poszczególnych gier i nowe dynamiczne tło.

Aktualizacja majowa powinna być już dostępna i może już być dla Ciebie dostępna. Pisząc tę ​​historię, uruchomiłem serię X i zainstalowałem.

Microsoft ogłosił również, że od czerwca wycofa aplikację Xbox One SmartGlass na PC. „Oznacza to, że aplikacja SmartGlass zostanie usunięta ze Sklepu Windows i nie będzie dalszych aktualizacji dla tych, którzy mają już pobraną aplikację na swoje urządzenia” – powiedział Microsoft.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook