Telefony

Galaxy S21 Ultra może być kolejnym dużym gadżetem w kolorze brązowym

Według wycieku, kolejny topowy smartfon Samsunga może być brązowy marketing renderuje całej linii Galaxy S21 udostępnionej przez WinFuture pisarz Roland Quandt i muszę powiedzieć, że daje mi to poważne wibracje Microsoft Zune.

Telefon nie właśnie są jednak w kolorze brązowym – wydaje się, że dla Samsunga Galaxy S21 Ultra zaplanowano pięć kolorów, w tym ten brązowy, i wszystkie można zobaczyć na górze tego postu i na zdjęciu poniżej.

Kolejny render z linii S21 Ultra.
: Roland Quandt na Twitterze

Inne godne uwagi telefony były brązoweish. Twierdzę, że aluminium w złotym iPhonie 8 może wyglądać bardzo jasnobrązowo w odpowiednim świetle, a złoty tył iPhone’a XS ma brązowe odcienie. Samsung zbliżył się do brązu dzięki kolorowi „Mystic Bronze” oferowanemu w Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Note 20 Ultra (choć w moich oczach w tym kolorze jest też dużo różu). Ale w przeciwieństwie do tych ostatnich iPhone’ów i telefonów Samsunga, brązu S21 Ultra nie można pomylić ze złotem lub brązem – jest to ciemny, ziemisty brąz i trochę mi się podoba.

Oczekuje się również, że Samsung ogłosi dwie wersje nie-Ultra S21: Galaxy S21 i większy Galaxy S21 Plus. Każdy z tych modeli będzie dostępny w nieco innych zestawach kolorystycznych, opartych na renderach udostępnionych przez Quandt.

S21 może być dostępny w czterech kolorach, w tym białym i jaśniejszej czerni, które wydają się być ekskluzywne dla S21. (Biały jest moim ulubionym ze wszystkich telefonów.)

Oferta Galaxy S21.
: Roland Quandt na Twitterze

Wydaje się, że większy S21 Plus może być dostępny w pięciu kolorach, w tym w żywej czerwieni, ciemniejszej czerni i niebiesko-białej bieli, które wydają się być ekskluzywne dla S21 Plus.

Jednak kolory nie są jedynymi rzeczami, które wyciekły z oferty S21 – podsumowaliśmy wszystko inne, co naszym zdaniem wiemy o telefonach (i kilku innych produktach, które Samsung może ogłosić w czwartek) tutaj.

Kolejne wydarzenie Unpacked firmy Samsung rozpocznie się w czwartek rano o godzinie 10:00 czasu wschodniego i The Verge będzie obejmował wszystkie wiadomości z programu.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook