Różności i nowinki technologia

Galaxy Z Fold 3 będzie obsługiwał S Pen Pro, zgodnie z dokumentacją FCC

Po wielu dokuczaniach wydaje się, że składany Samsung w końcu otrzyma obsługę rysika S Pen. Zgłoszenia FCC dotyczące S Pen Pro, większej wersji S Pen z łącznością Bluetooth, którą Samsung ogłosił w styczniu, zostały upublicznione, a jeden dokument (PDF) ujawnia, że ​​nadchodzący rysik będzie działał z niezapowiedzianym Galaxy Z Fold 3 ( co jest prawdopodobnie kolejnym urządzeniem w ofercie Z Fold).

I to nie tylko Z Fold 3 – rysik, który nie ma daty premiery, ale ma trafić w tym roku, najwyraźniej będzie obsługiwał S21 Ultra, linię Note 20 i wiele innych. Możesz zobaczyć pełną listę urządzeń, które S Pen Pro będzie obsługiwał na tym obrazie z zgłoszenia:

Lista urządzeń obsługiwanych przez S Pen Pro.
: FCC

Wsparcie S Pen Pro dla Z Fold 3 nie jest poważną niespodzianką – firma od jakiegoś czasu sugeruje wsparcie dla S Pen dla składanego. Podczas zeszłorocznej imprezy Unpacked prezes Samsunga ds. urządzeń mobilnych TM Roh powiedział w pytaniu i odpowiedzi, że firma „z przyjemnością słyszeć”, że ludzie chcą, aby S Pen współpracował z Foldem. W grudniowym blogu powiedział, że firma chce wprowadzić niektóre z „najbardziej lubianych funkcji” Galaxy Note do innych urządzeń – co wydaje się być mrugnięciem do obsługi rysika, jednej z cech charakterystycznych linii Note. W styczniu Roh wyraził się jeszcze wyraźniej, mówiąc, że firma planuje „w przyszłości rozszerzyć doświadczenie S Pen o dodatkowe kategorie urządzeń”.

Szczegółowy przeciek pokazał już niezapowiedziany telefon z rysikiem: render udostępniony przez znanego przeciekającego Evana Blassa przedstawia coś, co wydaje się być Galaxy Z Fold 3 z nowym rysikiem S „Fold Edition” podpartym obok. Być może Z Fold 3 będzie dostarczany z rysikiem Fold Edition w pudełku, podczas gdy S Pen Pro będzie sprzedawany osobno.

Upublicznienie dokumentów FCC może wskazywać, że produkt może zostać ogłoszony wkrótce po ich opublikowaniu. W tym przypadku oficjalna zapowiedź S Pen wkrótce miałaby sens, ponieważ Samsung od kilku lat organizuje letnie imprezy Unpacked na początku sierpnia. Blass już powiedział, że tegoroczne wydarzenie zaplanowano na 11 sierpnia, wraz z ujawnieniem kilku innych urządzeń, które mają zostać ujawnione na wystawie, w tym Z Fold 3, Z Flip 3, dwóch nowych zegarków Galaxy i nowych Galaktyczne pąki.

Dzięki za wskazówkę, Venkatesh!Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook