Różności i nowinki technologia

Gama niedrogich soundbarów TCL „Roku TV Ready” zaczyna się od 79 USD

TCL zaprezentował swoje najnowsze soundbary Alto, które oferują niedrogi sposób na wzmocnienie wbudowanego dźwięku telewizora. Z wyjątkiem modelu Alto 3 za 59 USD, wszystkie soundbary mają certyfikat „Roku TV Ready”. Oznacza to, że powinny bezproblemowo zintegrować się z telewizorami z systemem operacyjnym Roku, umożliwiając sterowanie nimi i dostrajanie ich za pomocą pilota telewizora. Ceny soundbarów TCL Roku TV Ready wahają się od 79 do 299 USD.

Na szczycie listy znajduje się Alto 9 Plus, który po raz pierwszy został ogłoszony na targach CES 2020. Jest wyposażony w Dolby’s Atmos, który zwiększa jakość dźwięku przestrzennego. Jednak zamiast robić to z tradycyjnymi głośnikami skierowanymi do góry, TCL twierdzi, że używa „wirtualnych kanałów górnych”, aby stworzyć wrażenie dźwięku z góry, a soundbar 3.1 zawiera również dedykowany bezprzewodowy subwoofer. Obsługuje Bluetooth i jest kompatybilny z Chromecastem i AirPlay 2, aby przesyłać strumieniowo zawartość z telefonu. Alto 9 Plus jest teraz dostępny za 299 USD.

Alto 8I jest wyposażony we wbudowane subwoofery.
: TCL

Jeden stopień w dół to 179 $ Alto 8I, który trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Kompromis tutaj, zgodnie z Engadget, polega na tym, że 2.1-kanałowy soundbar wybiera dwa wewnętrzne subwoofery zamiast mieć oddzielną jednostkę. Nadal jednak otrzymujesz wsparcie dla przesyłania strumieniowego Dolby Atmos i Bluetooth. Soundbar jest przeznaczony do telewizorów o przekątnej 55 cali i większych.

Alto 6 Plus za 79 USD i Alto 6 Plus 129 USD są nieco mniejsze i są przeznaczone do telewizorów o przekątnej 40 cali lub większej. Oba obsługują Bluetooth, nie mają Dolby Atmos, a tylko droższy model Plus jest wyposażony w dedykowany subwoofer. Będą dostępne pod koniec miesiąca, mówi TCL.

Alto 6 Plus jest wyposażony w dedykowany subwoofer (na zdjęciu), podczas gdy Alto 6 jest bez.
: TCL

Wreszcie, Alto 3 będzie najtańszym soundbarem w ofercie, gdy pojawi się w przyszłym miesiącu za 59 USD. Nie jest gotowy na Roku TV, nie ma obsługi Dolby Atmos, nie ma dedykowanego subwoofera i nie masz wejścia HDMI ARC, które jest dostępne w pozostałej części zakresu. Jednak soundbar jest bardziej kompaktowy i jest przeznaczony do telewizorów 32-calowych i większych. Podobnie jak reszta linii, obejmuje obsługę przesyłania strumieniowego Bluetooth.

Kompaktowy Alto 3 jest przeznaczony do telewizorów 32-calowych i nowszych.
: TCL

TCL cieszy się dobrą opinią dzięki oferowaniu telewizorów, które zapewniają dobrą równowagę między ceną a wydajnością, a wbudowane w telewizor oprogramowanie Roku jest proste, a jednocześnie oferuje szeroki zakres usług przesyłania strumieniowego. Jeśli chcesz listwy dźwiękowej, która bezproblemowo integruje się z istniejącym telewizorem TCL, to listwy dźwiękowe tej firmy wyglądają na dobrą opcję.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook