GryNowości

Gdzie zamówić w przedsprzedaży czarne i czerwone kontrolery DualSense na PS5

W przypadku PlayStation 5 firma Sony zdecydowała się na mniej tradycyjną kolorystykę, która porzuciła klasyczną kruczoczarną obudowę występującą na wcześniejszych konsolach PlayStation na rzecz czarno-białego wykończenia. Dla niektórych nowy wygląd zewnętrzny był nabytym gustem, podobnie jak pasująca estetyka na dołączonym kontrolerze DualSense.

Jednak w czwartek firma ogłosiła dwa nowe schematy kolorów dla DualSense – przynajmniej dla tych, którzy mają szczęście, że wylądowali konsolę PS5 w obliczu ciągłych braków dostaw. Oba kontrolery, nazwane „czarną północą” i „kosmiczną czerwienią”, oferują te same funkcje, co standardowy DualSense, w tym wbudowany mikrofon, haptyczne sprzężenie zwrotne i adaptacyjne wyzwalacze zaprojektowane, aby uczynić gry bardziej wciągającymi.

Obecnie oba są dostępne w przedsprzedaży przed ich premierą 18 czerwca.

Gdzie kupić czarny kontroler DualSense o północy

Podobnie jak standardowy kontroler DualSense, czarny DualSense o północy będzie sprzedawany w cenie 69,99 USD w momencie premiery. Jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w Amazon, Best Buy, GameStop i PlayStation Direct, z których ten ostatni dostarczy kontroler na tydzień przed innymi sprzedawcami detalicznymi 11 czerwca. Nie jest to dokładne dopasowanie do poprzednich kontrolerów DualShock – dwukolorowa konstrukcja zawiera wiele odcieni czerni i subtelne szare detale – ale jest znacznie bliższa niż obecny DualSense, który wybiera biało-czarną wersję. Jeśli zapakowałeś PS5 w Dbrand’s Darkplates, teraz możesz mieć pasujący kontroler.

Czarny kontroler DualSense o północy

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czarny kontroler DualSense o północy ma ten sam sprzęt, co oryginał – haptyczne sprzężenie zwrotne, adaptacyjne wyzwalacze itp. – tylko z dwukolorową konstrukcją przypominającą konsole PS2, PS3 i PS4.

Gdzie kupić kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Według Sony paleta kolorów znajdująca się na kosmicznym czerwonym kontrolerze DualSense jest wzorowana na różnych odcieniach czerwieni rozrzuconych po całym kosmosie. Ta dodatkowa międzygwiezdna inspiracja będzie Cię jednak kosztować, ponieważ kosmiczna czerwona edycja kosztuje nieco drożej i kosztuje 74,99 USD. Ma dwukolorowy projekt, taki jak czarny DualSense o północy, i jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w Amazon, Best Buy, GameStop i PlayStation Direct.

Podobnie jak czarny model o północy, czerwono-czarna edycja ma trafić do sprzedaży za pośrednictwem PlayStation Direct 11 czerwca, tydzień przed innymi sprzedawcami.

Kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, model w kosmicznej czerwieni jest wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale z żywym czerwono-czarnym wzorem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook