GryNowości

Ghost of Tsushima otrzyma ulepszoną wersję reżyserską na PS4 i PS5

Przebojowa gra Sony i Sucker Punch Duch Cuszimy otrzymuje ulepszoną wersję reżyserską zarówno na PS4, jak i PS5, która będzie zawierać nową wyspę do zbadania oraz całą zawartość, która do tej pory została wydana dla oryginalnej gry. Ulepszona gra będzie dostępna 20 sierpnia.

Nowa zawartość ma miejsce na wyspie Iki, a Sucker Punch mówi, że pojawią się nowe treści fabularne, postacie, środowiska, zbroje, wrogowie i nie tylko. „Są nawet nowe zwierzęta do pogłaskania!” Andrew Goldfarb z Sucker Punch powiedział w poście na blogu.

Obraz wyspy Iki w Duch Tsushimy ekspansja.
: Sony

Oprócz dodatkowej treści, Ghost of Tsushima Reżyser’s Cut będzie również miał pewne funkcje dostępne wyłącznie dla PS5, takie jak korzystanie z dotykowego sprzężenia zwrotnego i adaptacyjnych wyzwalaczy na kontrolerze DualSense. Ponadto wersja gry na PS5 będzie zawierać zsynchronizowane z ustami głosy dla japońskiej opcji lektora, co jest odpowiedzią na poważną krytykę z oryginalnego wydania.

Goldfarb powiedział: „Będą również ulepszenia dźwięku 3D na PS5, a także drastycznie poprawiony czas ładowania, opcje rozdzielczości 4K i liczba klatek na sekundę do 60 FPS” w wersji na PS5. Nie jest jasne, w jaki sposób te aktualizacje mogą ulepszyć łatkę optymalizacyjną PS5 Sucker Punch wydany w zeszłym roku.

Jeśli już posiadasz Duchu Cuszimy, Według Goldfarba łatka będzie dostępna z „niektórymi” nowymi aktualizacjami, gdy dostępna będzie wersja reżyserska. Obecni właściciele będą mogli również przenieść swój zapis do wersji na PS5.

Ghost of Tsushima Reżyser’s Cut wystartuje samodzielnie za 69,99 USD na PS5 i 59,99 USD na PS4. Ale jeśli masz wersję oryginalnej gry na PS4, droga do aktualizacji do wersji reżyserskiej jest trochę skomplikowana. Oto, jak Sony to przedstawia:

Jeśli posiadasz już Ghost of Tsushima na PS4:

Możesz zamówić w przedsprzedaży uaktualnienie do Wersja reżyserska na PS4 za 19,99 USD. To uaktualnienie będzie dostępne od 20 sierpnia.

Od 20 sierpnia:

Jeśli kupiłeś Wersja reżyserska PS4, będziesz mógł uaktualnić do Wersja reżyserska PS5 w dowolnym momencie za 9,99 USD

Możesz również dokonać aktualizacji bezpośrednio (z oryginału Duch Cuszimy PS4) do Wersja reżyserska na PS5 za 29,99 USD

To wszystko oznacza, że ​​dla osób, które chcą uaktualnić do wersji PS5, będzie to kosztować 30 USD, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zapłacić 20 USD teraz i 10 USD 20 sierpnia, czy zdecydujesz się zapłacić 30 USD w momencie premiery.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook