Nowości

Gigantyczny 85-calowy Surface Hub 2S Microsoftu pojawi się w styczniu 2021 r. Za 21 999,99 USD

Firma Microsoft rozpoczyna dziś przedsprzedaż 85-calowego urządzenia Surface Hub 2S. Urządzenie z dużym ekranem, pierwotnie zaprezentowane w kwietniu 2019 r., Wejdzie do sprzedaży w styczniu 2021 r., Po prostu omijając początkowy cel Microsoftu, jakim jest wydanie sprzętu w pewnym momencie w 2020 r. Microsoft wycenia 85-calowy model od 21 999,99 USD.

Wyświetlacz do współpracy za 21 999,99 USD może nie wydawać się typem urządzenia, które firmy chcą kupić w 2020 r., Ponieważ pandemia sprawiła, że ​​wiele osób pracuje zdalnie. Microsoft przyznaje, że rzeczywistość i twierdzi, że Surface Hub 2S pomogła połączyć zdalne zespoły i centralne punkty reagowania w szpitalach, placówkach służby zdrowia, a nawet w edukacji.

50-calowy Surface Hub 2S.
: Vjeran Pavic / The Verge

„Widzieliśmy, jak szkoły i instytucje edukacyjne przyspieszają transformację cyfrową, kierując się potrzebą zapewnienia uczniom sprawiedliwej nauki zdalnej lub hybrydowej” – mówi Robin Seiler, wiceprezes firmy Microsoft ds. Urządzeń. „Aby zwiększyć zaangażowanie, wiele instytucji zastępuje starsze technologie, w tym projektory i tablice, rozwiązaniami do współpracy cyfrowej, takimi jak Surface Hub”.

Microsoft uważa, że ​​Surface Hub może działać jako sposób na ułatwienie powrotu do biura lub jako część środowiska hybrydowego. „Ponieważ wiele części świata przenosi się z powrotem do biura lub planuje nowe hybrydowe i satelitarne środowiska pracy, Surface Hub będzie tam, aby ułatwić to przejście – nawet przy nowych aspektach planowania przestrzeni, takich jak potrzeba zachowania dystansu społecznego” – mówi Seiler. „Jedną z zalet większego ekranu oferowanego przez Hub jest to, że pomaga zachować dystans społeczny, aby ludzie pozostawali sześć stóp od siebie podczas wspólnej pracy”.

Nie jestem pewien, ile firm zgodzi się, że Surface Hub jest priorytetem w powrocie do biur, ale urządzenia z pewnością były popularne, a raporty sprzed kilku lat sugerowały, że urządzenia w pewnym momencie się wyprzedały.

To miał być wielki rok dla Surface Hub 2S, a Microsoft planował użyć specjalnej kasety procesowej do aktualizacji wewnętrznych elementów mniejszych 50-calowych urządzeń. Microsoft odrzucił te plany w lutym, zaledwie kilka tygodni przed ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia COVID-19 pandemii. W tym czasie Microsoft obiecał aktualizację oprogramowania dla właścicieli Surface Hub 2S.

Ta aktualizacja oprogramowania pojawi się teraz w październiku, nazwana aktualizacją Windows 10 Team 2020. Obejmuje obsługę nowej przeglądarki Microsoft Edge, pisanie odręczne dwoma pisakami, logowanie bez hasła przy użyciu kluczy bezpieczeństwa FIDO2 oraz możliwość szybkiego przeniesienia połączenia Microsoft Teams na większy wyświetlacz. Istnieje również kilka ulepszeń w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania dla administratorów IT, aby lepiej zarządzać tymi wyświetlaczami w miejscach pracy.

Wreszcie Microsoft umożliwia również właścicielom 50-calowego Surface Hub 2S korzystanie z pełnej wersji systemu Windows 10 na urządzeniu. Urządzenia Surface Hubs są dostarczane z wariantem systemu Windows 10, który został zaprojektowany z myślą o większych ekranach, a teraz będą mogły bezpłatnie korzystać z pełnej wersji systemu Windows 10. Obejmuje to również obsługę logowania za pomocą funkcji Windows Hello za pomocą czytnika linii papilarnych na urządzeniu Surface Piasta 2S.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook