Nowości

Głośnik Tivoli drugiej generacji Model One Digital dodaje obsługę AirPlay i Chromecast

Tivoli ogłosiło zaktualizowane wersje swoich głośników Model One Digital i Music System Home, przy czym firma przejęła projekty inspirowane stylem retro i dodała obsługę Chromecasta i AirPlay 2. Ułatwi to integrację wcześniej wolnostojących głośników z domowym systemem audio.

Zarówno Model One Digital Gen 2, jak i system muzyczny Home Gen 2 wyglądają praktycznie identycznie z zewnątrz i mają tę samą mieszankę zintegrowanego radia AM / FM (zgodnie z ich staromodnymi drewnianymi obudowami) obok Wi-Fi i Bluetooth strumieniowanie cyfrowe oparte na technologii. Różnica polega głównie na tym, jak oferowane są te opcje cyfrowego przesyłania strumieniowego: nowe modele wykorzystują standardowe w branży metody przesyłania strumieniowego AirPlay 2 i Chromecast. Istnieją również wcześniej oferowane opcje, takie jak Spotify Connect, bezpośrednie połączenie Bluetooth lub dobry, staromodny przewód aux.

Tivoli Music System Home Gen 2.
: Tivoli Audio

Dodanie obsługi AirPlay 2 i Chromecast oznacza, że ​​nowe głośniki Tivoli mogą współpracować z dużo szerszą gamą źródeł muzycznych, takich jak Tidal, YouTube Music i Pandora. W rzeczywistości, jeśli Twój telefon może go odtwarzać, możesz teraz przesyłać strumieniowo do jednego z tych głośników.

Nowe metody przesyłania strumieniowego również wiążą się z podwyżką cen: Model One Digital Gen 2 można zamówić w przedsprzedaży za 349,99 USD, o 50 USD więcej niż oryginał, podczas gdy Music System Home Gen 2 ma podwyższyć cenę o 100 USD do 849,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook