Gry

Głośniki Sonos One Wi-Fi kosztują dziś 40 USD

Sonos przeprowadził w zeszłym tygodniu zbyt krótką jednodniową wyprzedaż swoich głośników Wi-Fi na Czarny piątek. Dobra wiadomość jest taka, że ​​są one ponownie przecenione w Best Buy i Amazon, chociaż obniżki cen nie są tak gwałtowne. Zarówno Sonos One SL bez mikrofonów, jak i Sonos One (2.generacja) są tańsze o 40 USD w każdym sklepie. To daje One SL na 140 $, a One (Gen 2) na 160 $. Żadne z nich nie są najlepszymi w historii, ale biorąc pod uwagę, że mieszczą się w granicach 10 USD najniższych kosztów, pomyśleliśmy, że chcesz wiedzieć o tych ofertach.

Sonos One SL

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Sonos One SL jest taki sam jak Sonos One, bez zawsze nasłuchujących mikrofonów i integracji asystenta głosowego.

Sonos One

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Sonos One jest podstawowym inteligentnym głośnikiem w systemie Sonos i wydobywa zaskakującą ilość dźwięku z niewielkich rozmiarów.

Jeśli HBO Max zwróciło Twoją uwagę wczoraj z wiadomością, że wszystkie filmy Warner Bros. wydane do 2021 roku będą debiutować dzień po dniu na platformie streamingowej, zrozumiałe jest, że możesz chcieć subskrypcji dla siebie lub podarować ją komuś innemu. W przypadku nowych i powracających subskrybentów możesz zaoszczędzić 20 procent, płacąc z góry za sześciomiesięczną subskrypcję usługi. Zamiast 90 $ będzie cię to kosztować 70 $. Pamiętaj, że nie podlega zwrotowi.

: Activision

Call of Duty: Black Ops Cold War, najnowsza odsłona, która łączy w zasadzie cztery gry w jednym pakiecie, otrzymała obniżkę ceny o 10 USD na wszystkich platformach w Walmart. Wersja gry na PS4 lub Xbox One kosztuje teraz 50 USD zamiast 60 USD. Jeśli grasz już na konsolach PS5 lub Xbox Series X / S, wydasz 60 USD (PS5, Xbox Series X / S) zamiast 70 USD.

Warto pamiętać, że jeśli dostaniesz wersję PS4 / Xbox One, otrzymasz 10 USD opłaty związanej z uzyskaniem łatki nowej generacji na PS5 lub Xbox Series X / S. Więc jeśli po prostu nie chcesz się tym przejmować, zamiast tego kup droższą wersję nowej generacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook