Różności i nowinki technologia

Gmail najwyraźniej właśnie usunął przycisk, który umożliwia segregowanie wielu e-maili naraz

Jeśli nie jesteś typem skrzynki odbiorczej zero – a ja zdecydowanie nie jestem – możesz czasami polegać na opcji Gmaila „Wybierz wszystkie wątki pasujące do tego wyszukiwania”, aby czytać, archiwizować lub usuwać setki lub tysiące wiadomości naraz.

Tyle że nie możemy już tego robić, podobnie jak wielu wściekłych użytkowników Gmaila, których zauważyliśmy. Opcja pojawiła się i zniknęła.

Zamiast tego podczas wyszukiwania widzimy pasek nawigacyjny z kilkoma przyciskami skrótów, na przykład:

Google nie odpowiedział na nasze prośby o komentarz, więc nie jesteśmy jeszcze pewni, czy patrzymy na oficjalny przegląd nowego interfejsu użytkownika Gmaila, szybki eksperyment, czy może nawet błąd. Wątek pomocy Gmaila sprzed sześciu dni do tej pory pozostał bez odpowiedzi.

Wygląda na to, że zespół wsparcia Gmaila w Google nie był świadomy zmiany; przynajmniej kilka razy, udzielali czytelnikom instrukcji to już nie działa.

Na razie, jeśli chcesz czytać, archiwizować lub usuwać konwersacje więcej niż jednej strony naraz, może być konieczne użycie filtru, używając „Zastosuj filtr także do pasujących wątków” , a następnie usuń filtr po fakcie.

Właśnie spróbowałem z kilkoma biuletynami i nadal wydaje się, że działa. To tylko kłopot.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook