Gry

God of War’s Kratos jest już dostępny w Fortnite

Po niezbyt subtelnej złośliwości Sony w środę, Bóg wojny protagonista Kratos jest teraz dostępny jako skórka do kupienia w Fortnite. Chociaż Kratos jest postacią Sony, nie występuje wyłącznie na platformach PS4 lub PS5 – skórkę Kratos będzie można kupić na dowolnej platformie, na której Fortnite można grać, a gracze na wszystkich platformach będą mogli zobaczyć Kratosa w grze, Fortnite-maker Epic Games mówi The Verge.

Powinniśmy jednak zauważyć, że Kratos ma jedną wyłączną cechę PlayStation – jeśli zagrasz mecz jako Kratos na PlayStation 5, odblokujesz opancerzony styl Kratosa:

Kratos w swoim stylu Armored Kratos.
: Epic Games

Za 2200 V-dolców, Fortnite’s za walutę w grze otrzymasz skórkę Kratosa, lotnię, plecak Mimira i kilof Lewiatana Axe (z emotką). Możesz również kupić skórkę i opaskę w zestawie za 1500 V-dolców.

Sony i Epic Games razem krótki zwiastun aby pomóc rozreklamować debiut Kratosa:

Fortnite’s najnowszy sezon wystartował właśnie w środę i zawiera łowców z różnych rzeczywistości jako kolekcjonerskie skórki, które można zdobyć dzięki sezonowej przepustce bojowej gry (w tym Mandalorianin i jego stały towarzysz Grogu, czyli Mały Yoda). Kratos jest odpowiednim dodatkiem do składu, chociaż może nie być jedynym crossoverem gier wideo, jaki widzimy w tym sezonie – plotki wskazują, że prawdopodobnie dołączy do gry również ikona Microsoft Master Chief.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook