Różności i nowinki technologia

Google drażni nas trybem ciemnym do wyszukiwania na komputerze

Wygląda na to, że Google wprowadza tryb ciemny do wyszukiwania na komputerze, ale tylko niektórzy ludzie mają go teraz. Jeśli zmiana została wprowadzona, a Twój system jest ustawiony na tryb ciemny, tło stron wyszukiwania Google będzie bardzo ciemnoszare.

Oto przykład tego, jak wygląda nowy tryb ciemny:

Kilka Skraj pracownicy mieli automatycznie przełączane strony wyszukiwania w tryb ciemny i 9to5Google a niektóre ludzie na Świergot widzieliśmy również nowy tryb ciemny. Ale wydaje się, że nie jest to coś, co jeszcze wszyscy mają. Na przykład strony wyszukiwania Google są dla mnie nadal białe, mimo że mam teraz włączony tryb ciemny na macOS.

To nie pierwszy raz, gdy pojawił się ciemny tryb wyszukiwania na pulpicie: 9to5Google poinformował w styczniu, że niektórzy ludzie widzieli wtedy tryb ciemny. Nie jest jasne, czy to, co ludzie teraz widzą, to jakiś test, czy pełne wdrożenie, więc zawsze istnieje szansa, że ​​Google może z powrotem wyłączyć tryb ciemny.

Google nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Jeśli jesteś fanem trybu ciemnego, minęło kilka dni obfitujących w wydarzenia. Zmiany w trybie ciemności na Twitterze zaskoczyły niektórych ludzi w zeszłym tygodniu, gdy ich tryb ciemny niespodziewanie stał się jeszcze ciemniejszy. Microsoft testuje teraz zmiany w programie Word, aby całe dokumenty były ciemne, gdy używasz trybu ciemnego.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook