Nowości

Google Meet jest coraz szerzej udostępniane w Google Glass

Wideokonferencje w Google Meet zapewniają pełniejszą obsługę Google Glass, często pomijanego zestawu słuchawkowego rzeczywistości rozszerzonej. Wczoraj Google ogłosił otwartą wersję beta „Meet on Glass” dla Glass Enterprise Edition 2. Użytkownicy Google Workspace mogą zarejestrować się, aby przetestować usługę po zamkniętej wersji beta ogłoszonej w zeszłym roku.

Tak jak Pogranicze Sean Hollister przedstawił w zeszłym roku, że Meet on Glass działa inaczej niż zwykłe wideokonferencje online. Gdy użytkownik noszący Google Glass się połączy, inni uczestnicy otrzymają widok z pierwszej osoby z kamery zestawu słuchawkowego. Google przedstawia go jako wspólne narzędzie do zdalnego rozwiązywania problemów dla biznesowej wersji Glass Enterprise Edition, zastępując mniej opcji bez użycia rąk, takich jak nagrywanie wideo za pomocą telefonu.

Renderowanie Google Meet działającego na Google Glass

Szkło zawiodło jako produkt konsumencki, ale znalazł nowe życie jako zestaw słuchawkowy dla przedsiębiorstw za 999 USD, który służy podobnej niszy do Microsoft HoloLens i (od zeszłego roku) zestawów słuchawkowych Magic Leap. Microsoft promuje płatne narzędzie zdalnej pomocy HoloLens, które działa podobnie do Meet with Glass.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook