Różności i nowinki technologia

Google Nest Mini kosztuje tylko 19 USD w Adorama

Niezależnie od tego, czy w pełni zaangażowałeś się w ekosystem inteligentnego domu, czy dopiero po raz pierwszy bawisz się w przestrzeni, wybranie inteligentnego głośnika jest dla większości ludzi oczywistością. Jeśli jednak nie złapałeś jeszcze inteligentnego głośnika Amazon lub Google, Adorama bierze 31 USD z Google Nest Mini w ramach swojej najnowszej sprzedaży flash do niedzieli, 9 maja. Po prostu użyj kodu promocyjnego EXTRAOFF11 przy kasie, aby odłożyć dodatkowe 11 USD od podanej ceny sprzedaży i otrzymać bezpłatną wysyłkę.

Podobnie jak jego poprzednik, Google Nest Mini oferuje szereg funkcji aktywowanych głosem, tylko z odważniejszym dźwiękiem, pojemnościowymi strefami dotykowymi i ulepszoną konstrukcją, która pozwala powiesić urządzenie na ścianie. Podstawą pokrytego tkaniną krążka jest Asystent Google, który umożliwia szybkie ustawianie przypomnień, przesyłanie strumieniowe muzyki, sterowanie inteligentnym oświetleniem i wykonywanie szeregu innych zadań za pomocą szybkiego „Hej, Google”.

Dźwięk nie jest tak mocny, jak, powiedzmy, Google Nest Audio, ale oznacza to najniższą cenę, jaką widzieliśmy w Nest Mini w tym roku. Jest nawet dostępny w dwóch kolorach, kredowym lub węglowym.

Google Nest Mini

Google Nest Mini

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nest Mini to najmniejszy inteligentny głośnik Google z Asystentem, który zmieści się prawie w każdym miejscu w domu. Do niedzieli 9 maja Adorama oferuje dodatkowe 11 USD zniżki od ceny sprzedaży przy kasie z kodem promocyjnym EXTRAOFF11.

Jeśli szukasz dodatkowych pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki – i nie masz nic przeciwko odbiorze w sklepie – zebraliśmy również zestaw pomysłów na elektryzację, od balsamów do kąpieli i słuchawek AirPods po klasyczną parę sandałów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook