Różności i nowinki technologia

Google ogłasza serię A Pixel Buds za 99 USD

Jak zwykle w przypadku sprzętu Google, nowa seria Pixel Buds A została już szeroko ujawniona, a firma nawet przedwcześnie o nich napisała na Twitterze. Ale dziś słuchawki douszne są oficjalnie ogłaszane. Są one wycenione na 99 USD, co stanowi znaczną oszczędność w porównaniu ze standardowymi Pixel Buds 179 USD i są dostępne w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od teraz. Google twierdzi, że seria Pixel Buds A zostanie wydana 17 czerwca. Występują w kolorze oliwkowym lub biało-szarym.

Pomimo znacznie niższych kosztów, seria Pixel Buds A zachowuje tę samą jakość dźwięku, co modele Pixel Buds 2020. Nadal oferują również polecenia głosowe „Hej Google” bez użycia rąk i mają stopień ochrony IPX4 pod względem odporności na wodę i pot. Google ograniczyło niektóre funkcje poprzednich wkładek dousznych – takie jak bezprzewodowe ładowanie obudowy i sterowanie przesuwaniem głośności – ale seria Pixel Buds A nie oszczędza na wielu innych rzeczach.

Obraz: Google

Żywotność baterii jest oceniana na pięć godzin (24 godziny licząc doładowania w etui), a Google twierdzi, że możesz uzyskać do trzech godzin słuchania dzięki 15-minutowemu szybkiemu ładowaniu.

Podczas gdy seria Pixel Buds A wygląda praktycznie identycznie jak zwykłe Pixel Buds, Google poprawił projekt, zmiękczając zintegrowane zaczepy na uszy / łuki stabilizatora i zmniejszając je nieco. Firma podjęła również kroki w celu uniknięcia błędów w łączności i przerw w dźwięku, które wciąż dotykają niektórych właścicieli ostatnich wkładek dousznych. A słuchawki z serii Pixel Buds A mogą kręcić głośniej w ogólnej głośności.

Czy Google udało się stworzyć niezbędną parę wkładek dousznych za 99 USD? Cóż, faktycznie używam Pixel Buds A-Series od kilku dni i możesz teraz przeczytać pełną recenzję.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook