Foto

Google Pixel 3 jest w sprzedaży za 160 USD w Woot

Google Pixel 3 był jednym z najlepszych telefonów z Androidem 2018 roku i chociaż może nie być tym, czym kiedyś był, to wyróżnia się, jeśli możesz go znaleźć za odpowiednią cenę. Na szczęście, jeśli chcesz uaktualnić lub zanurzyć się w ekosystemie Androida, Woot oferuje obecnie 64 GB, odblokowaną wersję Pixela 3 za 160 USD – zniżkę w wysokości 240 USD.

Pomimo swojego wieku Pixel 3 jest bardziej niż zdolny dzięki procesorowi Snapdragon 845. Telefon nie ma gniazda słuchawkowego, a jego ramki nie są dokładnie małe, ale zawiera 5,5-calowy wyświetlacz OLED i niesamowity 12-megapikselowy tylny aparat, zdolny do robienia żywych zdjęć i przyzwoitych zdjęć przy słabym oświetleniu. Podwójne przednie kamery Pixela 3 wytwarzają nawet szerokokątne selfie, a obsługa ładowania bezprzewodowego sprawia, że ​​jest to jeden z najtańszych telefonów poza ZTE Blade 11 Prime.

Google Pixel 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Google Pixel 3 nie jest najnowszym okrętem flagowym Google, oczywiście, ale niedrogie urządzenie oferuje bezprzewodowe ładowanie, obsługę do 2021 roku i doskonały aparat w tej cenie.

Obecnie Woot sprzedaje różowy model Verizon, jednak jest on kompatybilny z większością innych amerykańskich przewoźników, w tym AT&T i T-Mobile. Dodatkowo, pomimo wycofania Pixela 3 przez Google w marcu, telefon będzie nadal otrzymywać aktualizacje oprogramowania – w tym Androida 12 – do października 2021 r. Jeśli szukasz taniego telefonu, a Pixel 4A nadal jest poza twoim przedziałem cenowym, trudno pójść nie tak z Google Pixel 3.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook