Nowości

Google pozornie ujawnia Pixel Buds A w e-mailach marketingowych

Gdy zbliżamy się do Google I / O 2021, plotka zaczęła wskazywać na nowy sprzęt, w tym Pixel 5A i Pixel Buds A, tańszy zestaw prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, które można umieścić poniżej głównej pary firmy. Wydaje się jednak, że Google wyprzedził siebie, jak według 9to5Google, nowy e-mail zawiera grafikę oliwkowo-zielonych Pixel Buds, które nie są częścią obecnego składu. Wnętrze etui jest również dopasowane kolorystycznie do pąków, co nie ma miejsca w przypadku Pixel Buds drugiej generacji. Kolejną wskazówką, że są one nowe, jest to, że część wkładek dousznych skierowana do wewnątrz jest tak samo zielona.

Biorąc pod uwagę te rzeczy, prawdopodobnie widzimy nadchodzące Pixel Buds A na tym zdjęciu. Wyglądają praktycznie identycznie jak zwykłe Pixel Buds, chociaż druga dioda LED wewnątrz etui ładującego albo zniknęła, albo po prostu nie jest widoczna na tym ujęciu. Zawsze jest szansa, że ​​ktoś poszedł i pomieszał z odcieniem koloru, więc lepiej pasuje do Pixela 5, ale to byłoby trochę niezwykłe.

Wizerunek: 9to5Google

Prawdopodobnie ostatnie zgłoszenie do Federalnej Komisji Łączności dotyczy tych wkładek dousznych. Będziemy musieli poczekać na ostateczne ogłoszenie Google, aby zobaczyć, które funkcje zostały zmniejszone, jeśli firma rzeczywiście planuje sprzedać je po znacznie niższej cenie niż standardowe Pixel Buds. Z tymi, które idą za 179 USD, być może Google będzie dążył do osiągnięcia ceny 99 lub 129 USD.

Pixel Buds drugiej generacji Google miał pewne problemy ze stabilnością połączenia, gdy po raz pierwszy zostały wysłane, które firma próbowała rozwiązać w trakcie kilku aktualizacji oprogramowania układowego. Ale niektórzy klienci nadal napotykają problemy, takie jak przerwy w dostawie i inne błędy, więc mam nadzieję, że Google powie coś o sile połączenia, kiedy ogłosi te Pixel Buds A.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook