Różności i nowinki technologia

Google przedwcześnie ogłasza „Pixel Buds A-Series” z usuniętym tweetem

Wygląda na to, że Google trochę się wyprzedza. Dziś po południu, jak zauważył 9to5Google i inni, oficjalne konto Androida na Twitterze zamieściło na Twitterze zdjęcie „Pixel Buds serii A” i powiedział, że słuchawki douszne „dotarły”. Tyle że … na pewno nie. Google jeszcze nie ogłosił prawidłowo serii Pixel Buds A, które mają być sprzedawane po niższej cenie niż standardowy model za 179 USD.

Tweet, w którym wspomniano również o „jakości dźwięku i szybkim parowaniu przez Bluetooth” najnowszych pąków Google, został od tego czasu usunięty. Google ma historię, po prostu tweetowania przyszłych produktów, ale wydaje się, że był to błąd.

Start Google I / O 2021 jest zaplanowany na dwa tygodnie 18 maja. Ale na podstawie błędnie zaplanowanego tweeta wygląda na to, że Pixel Buds A-Series są bardzo gotowe do pracy. Może w końcu zostaną przedstawieni, zanim rozpocznie się konferencja programistów.

Słuchawki douszne pojawiły się już w e-mailu marketingowym do klientów. Wyglądają w dużej mierze identycznie jak Pixel Buds 2020, więc będziemy musieli zobaczyć, gdzie firma prawdopodobnie poszła na skróty, aby obniżyć koszty.

Seria A Pixel Buds. Seria A Pixel Buds. To naprawdę po prostu zsuwa się z języka, co?

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook