Różności i nowinki technologia

Google TV wprowadza integrację Sling TV w celu tańszego przesyłania strumieniowego

Google TV, który oferuje jedno z najczystszych możliwości przesyłania strumieniowego dla przecinarek, właśnie znacznie poprawił opcje telewizji na żywo – co oznacza, że ​​użytkownicy mają teraz opcje. Podczas gdy karta „Na żywo” była wcześniej ograniczona do własnej drogiej usługi przesyłania strumieniowego telewizji na żywo Google, YouTube TV, firma wprowadziła tańszą alternatywę z integracją Sling TV.

Firmy potwierdziły, że Pogranicze że dodane wsparcie dla Sling TV oznacza pierwszą integrację telewizji na żywo innej niż Google dla tej platformy, i to jest znaczące. Choć całkiem nieźle, YouTube TV kosztuje 65 USD miesięcznie przed dodatkowymi dodatkami lub subskrypcjami rozrywkowymi, takimi jak Starz lub HBO Max, oferowanymi za pośrednictwem usługi. Tymczasem Sling TV zaczyna się od 35 USD miesięcznie za jeden z dwóch planów podstawowych: Orange dla treści sportowych i rodzinnych lub Blue dla wiadomości i rozrywki.

W górnej części platformy pojawi się karta Na żywo w Google TV.
Obraz: Google

Nie oznacza to, że użytkownicy Sling TV, Hulu z Live TV lub Fubo TV nie mogli uzyskać dostępu do swoich usług telewizyjnych na żywo na platformie – absolutnie możesz, po prostu przechodząc do wyznaczonej aplikacji na żywo i linearnej. Ale Google ma specjalną kartę Na żywo na górze, która sprawia, że ​​nawigacja jest łatwa, a ta karta była wcześniej dostępna tylko dla subskrybentów usługi YouTube TV.

Teraz jednak każdy, kto chce, aby telewizja na żywo była bezpośrednio w Google TV, ma inną, tańszą opcję. Podczas gdy plany Sling TV oferują około połowy kanałów, które robi YouTube TV – około 30 do 45 w porównaniu z ponad 85 kanałami YouTube TV – usługa oferuje również tanie dodatki do pakietów zaczynające się od 6 USD za przyzwoitą personalizację.

Google TV jest obecnie dostępny na telewizorach Sony Bravia XR 2021 i najnowszym urządzeniu Google Chromecast, a platforma wkrótce zostanie wprowadzona na telewizory TCL. Aby włączyć tę funkcję w Google TV, połącz swój plan Sling TV z kontem Google w aplikacji Google Home. Po połączeniu Sling TV za pośrednictwem Google Home na górze paska nawigacyjnego Google TV powinna pojawić się karta Na żywo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook