Różności i nowinki technologia

Google wprowadza własną sieć VPN do komputerów stacjonarnych i telefonów dzięki subskrypcji Google One za 9,99 USD

Istnieje wiele usług VPN, z których możesz skorzystać, aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo za pomocą szyfrowanego połączenia internetowego, a teraz Google ma swoje własne. Cóż, technicznie już tak było, ale tylko dla abonentów Google Fi na smartfonach z Androidem. Teraz firma ogłasza, że ​​udostępni bezpłatnie sieć VPN opartą na systemie Android każdemu subskrybentowi pamięci masowej w chmurze Google One o pojemności 2 TB w USA – a „w nadchodzących miesiącach” zostanie rozszerzona na iOS, Windows i Mac oraz inne kraje.

Jak widać na powyższym obrazku, musisz korzystać z planu Google One o pojemności 2 TB, który kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 99 USD rocznie, więc nie jest to do końca darmowa sieć VPN. Ale jeśli jesteś zainteresowany, ten GIF od Google pokazuje, jak go włączyć:


Nowa sieć VPN to najnowszy sposób, w jaki Google próbuje osłodzić swoją ofertę przechowywania w chmurze. W sierpniu firma ogłosiła, że ​​rozpocznie bezpłatne tworzenie kopii zapasowych telefonu z systemem iOS lub Android. Obniżył również ceny w 2018 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook