Telefony

Google wprowadzi Pixela 5, nowego Chromecasta i inteligentny głośnik 30 września

Google planuje wypuścić swój smartfon Pixel 5, nowy Chromecast i nowy inteligentny głośnik jeszcze w tym miesiącu. Firma Google zaczęła zapraszać przedstawicieli mediów na specjalne wydarzenie 30 września, obiecując nowy sprzęt. „Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym Chromecastem, najnowszym inteligentnym głośnikiem i nowymi telefonami Pixel” – czytamy w zaproszeniu.

Google już potwierdził swoje plany uruchomienia Pixela 5 jeszcze w tym roku, wraz z łącznością 5G. Producent Pixela ujawnił swoje plany premiery wraz z wprowadzeniem Pixela 4A w zeszłym miesiącu, obiecując wersje 5G Pixel 5 i Pixel 4A w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Japonii, Tajwanie i Australii.

Zaproszenie na wydarzenie Google.

Nowy Chromecast też jest w drodze i aktualizacja inteligentnych głośników Google. Wydarzenie Google odbędzie się praktycznie 30 września o godzinie 14:00 ET / 11:00 czasu pacyficznego oraz The Verge będzie relacjonować na żywo wszystkie ogłoszenia Google.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook