FotoNowościTelefony

GoPro Remote uruchamia się wraz z aktualizacjami kamery, aby przyspieszyć przesyłanie danych

Firma GoPro właśnie ogłosiła nowy bezprzewodowy pilot za 79,99 USD wraz z bezpłatnymi aktualizacjami oprogramowania sprzętowego, które zapewniają ulepszenia wydajności i funkcji kamer Hero 9 Black, Hero 8 Black i Max.

Miniaturowy pilot, jak się nazywa, jest wytrzymały i wodoodporny do głębokości 16 stóp. Posiada duże przyciski przystosowane do rękawiczek i wyświetlacz stanu, aby zobaczyć, w jakim trybie znajduje się aparat. Jeden pilot może sterować typowymi funkcjami aparatu, takimi jak włączanie / wyłączanie, sterowanie przyciskiem migawki i zmianę trybu dla maksymalnie pięciu kamer w odległości około 200 stopy.

Pilot ułatwia sterowanie kamerą GoPro, na przykład po zamontowaniu na kasku.
: GoPro

Pilot można na przykład przymocować do nadgarstka, drążka sterującego lub kierownicy, oferując na przykład zdalne sterowanie GoPro Hero 9 Black, Hero 8 Black lub Max zamontowanym na kasku, linkach kite lub pałąku zabezpieczającym – gdziekolwiek chcesz tak długo, jak kamera znajduje się w zasięgu sygnału Bluetooth LE. Starsze kamery GoPro nie są kompatybilne z nowym pilotem, który zastępuje Smart Remote GoPro.

GoPro wprowadza dziś również aktualizacje oprogramowania układowego dla kamer Hero 9 Black, Hero 8 Black i Max.

Właściciele Hero 9 Black zobaczą najbardziej dramatyczne ulepszenia po zainstalowaniu aktualizacji do wersji 1.5. Zmiany obejmują:

  • Do 30% szybszy bezprzewodowy transfer danych z kamery do aplikacji GoPro na telefonach
  • Kompatybilność z nowym pilotem
  • Ulepszona wydajność HyperSmooth 3.0 w niskich temperaturach
  • Suwak skrótu do przechwytywania w zwolnionym tempie
  • Poprawiona dokładność GPS
  • Ulepszona transmisja na żywo dzięki Max Lens Mod
  • Obsługa adaptera mikrofonu Pro 3,5 mm

Oprócz dodania obsługi nowego pilota, GoPro twierdzi, że nowe oprogramowanie układowe Hero 8 Black może zwiększyć prędkość bezprzewodowego transferu nawet o 15 procent, podczas gdy maksymalne transfery danych są poprawione nawet o 20 procent.

Aktualizacje oprogramowania układowego są teraz dostępne w witrynie GoPro lub za pośrednictwem jej aplikacji. Pilot za 79,99 USD jest dostępny do kupienia w Ameryce Północnej od dziś, ale nie będzie dostępny gdzie indziej do lutego.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook