Gry

Gracze Hitman 3 na Google Stadia będą mogli udostępniać własne scenariusze za pomocą samego adresu URL

Hitman 3 i Świat zabójstw premiera trylogii 20 stycznia, a w dniu premiery gracze Google Stadia będą mogli dzielić się dostępem do różnych punktów w grze dzięki funkcji State Share.

Z udziałem stanu w Wynajęty morderca, będziesz mógł udostępnić łącze obok obrazu lub wideo ze swojej gry. Następnie inni mogą na nią kliknąć, aby wypróbować scenariusz, który sam grałeś. Istnieje wiele „stanów” misji, które możesz udostępnić, aby dostosować doświadczenie, w tym lokalizację początkową misji, cele, wyposażenie Agenta 47 i poziom trudności.

Ta funkcja działa z każdą kampanią lub misją niestandardową, a będziesz mógł nawet używać broni lub przedmiotów, których jeszcze nie odblokowałeś, jeśli stan gry wyprzedza twój własny postęp, powiedziała menedżer produktu Stadia Catherine Hsiao w poście na blogu .

Ekran udostępniania dla State Share in Wynajęty morderca.
: Google

Ta funkcja otwiera wiele ekscytujących możliwości dla Wynajęty morderca Gry. Gracze mogą na przykład przesyłać sobie nawzajem niestandardowe scenariusze lub transmitujący na żywo rzucić wyzwanie swoim widzom, aby wypróbowali szczególnie trudną misję lub określony styl zabójstwa, który właśnie transmitują na żywo. Jest to funkcja unikalna dla Stadia, mimo że gra została również uruchomiona na konsolach i PC.

State Share to nie jedyna technologia przesuwająca granice Hitman 3 i Świat zabójstw trylogia. Na PlayStation 4 i PlayStation 5 będziesz także mógł grać w każdej lokalizacji ze wszystkich trzech Wynajęty morderca gry w wirtualnej rzeczywistości.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook