Nowości

Grupy dyskusyjne Google wprowadzają nowy projekt, który obejmuje ulepszoną witrynę mobilną

Aktualizacja Material Design w Grupach dyskusyjnych Google, która była w wersji beta przez kilka miesięcy, stanie się domyślną dla wszystkich użytkowników od przyszłego tygodnia, ogłosiła firma w poście na blogu. Nowy interfejs, który według Google ma kilka „bardzo pożądanych funkcji”, obejmuje nowy wygląd mobilny, zaktualizowane wspólne skrzynki odbiorcze oraz zastępuje tagi i kategorie w grupach etykietami.

Mobilne przeprojektowanie grup usunie stary i zaskakująco przestarzały wygląd i nada mu wygląd bliższy wersji na komputery stacjonarne. Ułatwi także przeglądanie i wyszukiwanie grup na urządzeniach mobilnych, zarządzanie ustawieniami członkostwa i czytanie rozmów grupowych.

Etykiety pozwolą użytkownikom filtrować i wyszukiwać wiadomości w grupie. Aktualizacja wspólnych skrzynek odbiorczych, która umożliwia zespołom używanie Grupy dyskusyjnej Google jako listy e-mailowej, doda filtry i szybkie wyszukiwanie, aby użytkownicy w grupie mogli znajdować rozmowy w grupie.

Nowe Grupy dyskusyjne Google będą dostępne dla wszystkich klientów G Suite i zaczną być wdrażane 15 września.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook