GryNowości

Gry rządziły najlepszymi ofertami w tym tygodniu

To był kolejny tydzień gier, które zdominowały nasze oferty. Dzieje się tak głównie dlatego, że mój kolega Taylor Lyles pilnie informuje czytelników o każdym (przelotnym, niestety) uzupełnieniu zapasów konsol PS5 i Xbox Series X / S. Poza konsolami, oprócz technologii, które mogą sprawić, że gra będzie przyjemniejsza, pojawiają się dobre oferty w grach.


Zaoszczędź na tym szybkim zewnętrznym dysku SSD o pojemności 1 TB od Crucial

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego dysku zewnętrznego do podłączenia do PS5, Xbox Series X czy PC, ten model Crucial to dobra okazja za 125 USD. Jego niskoprofilowa konstrukcja oznacza, że ​​można go łatwo zmieścić w większości centrów rozrywki lub aranżacji biurka i jest dostarczany z adapterem USB typu A na wypadek, gdyby Twoje urządzenie nie miało portu USB-C.

Dysk SSD Crucial X8 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wysokiej klasy przenośny dysk SSD USB-C firmy Crucial oferuje sekwencyjne prędkości odczytu do 1050 MB / s. Największą prędkość transferu uzyskasz przez USB-C, ale w zestawie znajduje się adapter USB typu A do łączenia się ze starszymi urządzeniami.


THPS 1 + 2 kosztuje 25 USD, to okazja, jeśli planujesz uaktualnić do wersji PS5

Best Buy sprzedaje wersję PS4 Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 kolekcja za 25 dolarów. To dobra oferta dla gry, a jeszcze lepsza dla posiadaczy PS5, którzy mają nadzieję na aktualizację graficzną pod koniec marca. Ta aktualizacja będzie kosztować 10 USD po uruchomieniu, łącznie 35 USD.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 aktualizuje podstawowe elementy oryginału Tony Hawk gry w doświadczenie odpowiednie dla nowoczesnych konsol.


Oculus oferuje odnowione zestawy słuchawkowe Quest za 200 USD zniżki

Jeśli chcesz zanurzyć się w VR z dobrym zestawem słuchawkowym, ale nie chcesz wydawać 300 USD na Quest 2, sprawdź tę ofertę prosto od Oculus. Sprzedaje odnowione oryginalne zestawy słuchawkowe Quest za 200 USD. Są fabrycznie nowe i objęte pełną roczną gwarancją. Mogą uruchamiać wszystkie gry stworzone dla Quest, w tym gry VR na PC, jeśli kupisz aplikację Virtual Desktop dla Quest.

Oculus Quest (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Drugi samodzielny zestaw słuchawkowy firmy Oculus. Oculus Quest pierwszej generacji ma konstrukcję bez tetheringu i umożliwia granie w gry VR bez dodatkowego sprzętu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook