Nowości

Guacamole od Google może być przedwczesne, ale wydaje się dojrzałe, aby stać się funkcją Androida

Google prawdopodobnie nie planował tego ujawniać aż do konferencji deweloperów I / O firmy 18 maja, ale wygląda na to, że kot może wyskoczyć z worka: firma testuje funkcję, która powinna pozwolić Ci zatrzymać alarmy i odpowiadać na telefony Telefon z Androidem wystarczy powiedzieć „stop” – nie trzeba go odbierać ani nawet mówić „Hej Google”.

Wiemy o tym, ponieważ w aplikacji Google na Androida 11 pojawiło się tajemnicze nowe ustawienie o nazwie „Guacamole” dla niektórych użytkowników – w tym dla mnie. (Android Police i 9to5Google dała nam znać.) I chociaż żaden z nas, dziennikarzy, nie był jeszcze w stanie włączyć tej funkcji, dość łatwo jest sobie wyobrazić, co ona robi.

Menu, w których można znaleźć Guacamole, dla niektórych użytkowników Androida 11 i aplikacji Google w wersji 12.15.9.29.

Jeśli wolisz sobie nie wyobrażać, 9to5GoogleŹródła podają, że konkretnie będzie obsługiwać alarmy, timery i połączenia, mówiąc odpowiednio „Stop”, „Drzemka” i „Odbierz / odrzuć połączenie”. Żadne z nich nie działało dla mnie po tym, jak pstryknąłem przełącznikiem, prawdopodobnie dlatego, że nie mogłem uzyskać dostępu do wewnętrznej witryny Google dla pracowników testujących.

Próbowałem nawet dodać kropkę, aby to było g.co/assistant-guacamole, myśląc, że „idź” mogło być literówką do jednego z krótkich linków g.co Google, ale bez kostki.

Jeśli ta funkcja brzmi znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że Google już wepchnął trochę guacamole do swoich inteligentnych głośników Google Home / Nest Hub i wyświetla je na Google I / O 2019. Udało Ci się po prostu powiedzieć „stop”, aby ich alarmy przestały dzwonić na prawie już dwa lata.

„Nieustannie eksperymentujemy z nowymi sposobami ulepszania ogólnego doświadczenia z Asystentem Google. W tej chwili nie mamy żadnych dodatkowych informacji do udostępnienia ”- mówi Google The Verge.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook