Foto

Guz aparatu Xiaomi Mi 11 Ultra jest ogromny – nie bez powodu

Zostaliśmy ostrzeżeni. Ale jak to często bywa, nasze słabe umysły nie mogły go w pełni pojąć, dopóki nie spojrzał nam w twarz. Widzieliśmy uderzenie aparatu Xiaomi Mi 11 Ultra w przed ogłoszeniem rozpakowywania wideo, więc wiedzieliśmy, co prawdopodobnie będzie w sklepie: absolutnie ogromny guz z trzema tylnymi kamerami obok 1-calowego ekranu. Ale teraz, gdy telefon został oficjalnie uruchomiony i widzieliśmy go z innych perspektyw, możemy potwierdzić, że jest to w rzeczywistości Gwiazda Śmierci uderzeń aparatu.

Najbardziej uderzająca jest nieskrępowana grubość guza. To nie jest projekt, który stara się zminimalizować jego wygląd lub wtopić go w inne elementy telefonu, a la Galaxy S21 Ultra. Zamiast tego jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do ogólnej grubości urządzenia 8,38 mm. To praktycznie połowa drogi do aparatu Sony Cybershot z 2008 roku przyklejonego do tylnej części telefonu.

Widok od góry i od dołu wypukłości aparatu Mi 11 Ultra i podłączonego do niego telefonu.
ImagWcześniejszee: Xiaomi

Wyróżniająca się funkcja Bump – ten mały 1-calowy OLED – bez wątpienia wymaga grubszej konstrukcji niż przeciętna matryca bez wyświetlacza. I nie zapominajmy o samych aparatach, zaczynając od 50-megapikselowego szerokiego kąta z bardzo dużym ,2-calowym czujnikiem, który jest tylko odrobinę mniejszy niż 1-calowy czujnik, który można znaleźć w dedykowanych aparatach, takich jak Sony RX100 VII. Ten duży czujnik potencjalnie oferuje lepsze możliwości zbierania światła niż bardziej konwencjonalny rozmiar, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest połączony ze stosunkowo jasnym obiektywem f / 1,95.

Guz jest duży, ale tak samo jest z głównym czujnikiem aparatu.
: Xiaomi

Jest też 48-megapikselowy ultraszerokokątny f / 2.2 i 48-megapikselowy 5-krotny zoom optyczny w stylu peryskopu f / 4,1. To nie jest na tym samym poziomie, co cztery tylne kamery S21 Ultra (plus czujnik autofokusa), ale wciąż jest dużo sprzętu do zmieszczenia.

Odbicie aparatu jest bez wątpienia ogromne. Ale nie jest to tylko duże po to, by być dużym. Jego ekran i niezwykle duży aparat główny są potencjalnie naprawdę przydatne. Czy kiedykolwiek zobaczymy bardziej popularne urządzenie z kamerą, która z braku lepszego terminu, chonky? Prawdopodobnie nie. To 6,8-calowe urządzenie jest prawdopodobnie najlepszym miejscem do zadebiutowania tych funkcji, ponieważ użytkownicy już wiedzą, że otrzymują duże urządzenie. Reszta z nas może po prostu podziwiać, jak niesamowity jest to wyczyn technologiczny. Naprawdę więcej maszyny niż człowieka.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook