Gry

Gwiazda Mandalorian, Pedro Pascal, zagra Joela w programie telewizyjnym HBO The Last of Us

Pedro Pascal, którego możesz rozpoznać jako Mandalorianin samego siebie, został obsadzony jako Joel w telewizyjnej adaptacji HBO Ostatni z nas, jak po raz pierwszy zgłosił Ostateczny termin. Odlew został wkrótce potwierdzony przez Ostatni z nas dyrektor kreatywny (oraz producent wykonawczy i scenarzysta serialu) Neil Druckmann.

Potwierdzony casting Pascala następuje zaledwie kilka godzin po wiadomościach, że Bella Ramsey, która grała ulubioną przez fanów władczynię Lyannę Mormont w Gra o tron, zagra Ellie, zastępczą córkę Joela. (Pascal miał również rolę w Gra o tron – zagrał Oberyna Martella, Czerwoną Żmiję z Dorne.) Pojawia się również wkrótce po wiadomości, że Lucasfilm zerwał więzi z jedną z gwiazd Pascala na Mandalorianin, Gina Carano.

Joel i Ellie, jak widać tylko na PlayStation Ostatni z nas.
: Naughty Dog

Pierwsza gra w Ostatni z nas seria koncentruje się głównie na związku Joela i Ellie i wydaje się prawdopodobne, że początkowa część serialu będzie koncentrować się również na dwóch postaciach. Oprócz Pascala i Ramseya, serial ma już na pokładzie inne godne uwagi talenty – Czarnobyla Craig Mazin zostanie scenarzystą i producentem wykonawczym, a Kantemir Balagov, który wyreżyserował niezależny dramat z II wojny światowej Fasola, ma reżyserować odcinek pilotażowy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook