Gry

Hades, jedna z najlepszych gier 2020 roku, pojawi się na Xbox i PlayStation 13 sierpnia on

Znakomity roguelike z Supergiant Games Hades, która była jedną z najlepszych gier 2020 roku, pojawi się na konsolach Xbox i PlayStation już 13 sierpnia. Będzie dostępny na Xbox One, Xbox Series X / S, PS4 i PS5. A jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, otrzymasz dostęp do gry również 13 sierpnia.

Supergiant oferuje również fizyczne edycje gry we współpracy z Private Division. Wersja fizyczna Xbox będzie działać zarówno na konsolach Xbox One, jak i Xbox Series, a na PS4 i PS5 będą dostępne oddzielne wersje fizyczne. Ale jeśli wybierzesz fizyczną lub cyfrową wersję gry na PS4, będziesz mieć prawo do bezpłatnego uaktualnienia do wersji PS5.

Nadchodzące fizyczne wersje Hades.
Obraz: Gry nadolbrzymów

Wersja gry na PS5 będzie również korzystać z niektórych specjalnych funkcji kontrolera DualSense, takich jak haptyczne sprzężenie zwrotne i adaptacyjne wyzwalacze, powiedział dyrektor kreatywny Supergiant Games Greg Kasavin na blogu PlayStation.

Jeśli chodzi o wydajność, „wersje Xbox One i PlayStation 4” Hades działa w rozdzielczości 1080p przy docelowych 60 klatkach na sekundę”, powiedział Supergiant Games na swoim blogu. „Wersje Xbox Series X/S i PlayStation 5 działają w rozdzielczości 4K przy docelowych 60 klatkach na sekundę”. Wersje gry na konsole Xbox i PlayStation nie będą jednak obsługiwać funkcji zapisywania krzyżowego na PC, którą ma wersja na Nintendo Switch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook