GryRTV

Hades, jedna z najlepszych gier Switch w 2020 roku, kosztuje 20 USD w Best Buy

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli niedawno kupiłeś konsolę Nintendo Switch lub otrzymałeś ją w prezencie podczas wakacji i chcesz zacząć budować swoją bibliotekę gier, Hades jest dziś w sprzedaży za 20 USD w Best Buy.

Wydany we wrześniu ubiegłego roku, Hades to gra akcji typu roguelike typu hack-and-slash wydana przez firmę Supergiant Games. Gracze kontrolują Zagreusa, syna Hadesa, który próbuje uciec z Zaświatów.

Gra była jednym z bardziej popularnych tytułów wydanych w zeszłym roku, zdobywając w zeszłym miesiącu nagrodę dla najlepszej gry niezależnej i najlepszej gry akcji na rozdaniu Game Awards 2020. Kilku naszym pracownikom również bardzo się podobała gra, w tym redaktor wiadomości Chaim Gartenberg, który powiedział, że to jego ulubiona gra roku 2020.

Hades

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Gra akcji RPG typu roguelike, opracowana przez studio Supergiant Games, wydana na konsole Nintendo Switch i PC.

Jeśli preferujesz komputer z systemem Windows, Hades jest również w sprzedaży w kilku cyfrowych witrynach sklepowych. Najniższa cena, jaką możesz obecnie znaleźć HadesWersja na PC jest dostępna w Epic Games Store, który oferuje użytkownikom jeden kupon o wartości 10 USD do 7 stycznia; zastosowanie kuponu do gry przy kasie obniża cenę gry o 25 $ do 15 $. Jeśli wolisz kupić grę na Steam, obecnie kosztuje 20 USD w ramach corocznej zimowej wyprzedaży w sklepie, która kończy się dzisiaj o 10:00 PT / 13:00 ET.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook