GryOprogramowanie

Half-Life: Alyx po raz pierwszy ma 40-procentową zniżkę

Valve obchodzi rocznicę premiery Okres półtrwania: Alyx oferując najlepszą dotychczas cenę w ekskluzywnej grze VR na Steam. Zwykle 60 USD (i warte każdego grosza), możesz zgarnąć za 36 USD, co daje 40-procentową zniżkę, która obowiązuje do środy 31 marca. Jeśli szukasz nowej gry VR, w którą możesz zatopić zęby, warto w nią zagrać z wielu powodów. Jeśli to służy jako prequel do Half-Life 2 To nie wystarczy dla Ciebie, to kompletny pakiet do gry VR, z fantastyczną narracją i grafiką oraz wciągającą rozgrywką, która sprawia, że ​​warto mieć zestaw VR.

Okres półtrwania: Alyx

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze od Valve Pół życia wpis dotyczy wyłącznie zestawów słuchawkowych VR, dzięki czemu warto go mieć. Okres półtrwania: Alyx jest prequelem Half-Life 2, obsługując kluczowe postępy fabularne, które każdy fan powinien cieszyć.

Valve nadal rozdaje darmowe kopie Okres półtrwania: Alyx dla osób, które kupią gogle Index VR, ale to dobra okazja dla wszystkich innych. Ta gra wymaga solidnego komputera do gier, aby w pełni ją wykorzystać, ale na szczęście już nie mieć używać przewodowego zestawu słuchawkowego VR, aby doświadczyć gry (choć jest to najłatwiejsza opcja).

Jeśli posiadasz Oculus Quest lub Quest 2, możesz kupić aplikację Virtual Desktop w sklepie Oculus, która umożliwia strumieniowe przesyłanie gry z komputera do zestawu słuchawkowego przez Wi-Fi. Ta aplikacja kosztuje dodatkowe 20 USD w stosunku do ceny tej gry, ale jest to tani sposób na uzyskanie zestawu słuchawkowego VR przystosowanego do skali pokoju, który po podłączeniu bezprzewodowo do komputera może grać w dowolną zainstalowaną grę VR na PC – Okres półtrwania: Alyx w zestawie. I moim zdaniem warto.

Zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2 VR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy samodzielny zestaw słuchawkowy VR firmy Oculus ma wyrafinowaną konstrukcję, wyświetlacze o wyższej rozdzielczości i szybszy procesor niż jego poprzednik.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook