Gry

Halloweenowe wydarzenie Fortnite obejmuje koncert J Balvina

Fortnitecoroczna impreza Halloween powraca, a tegoroczna edycja brzmi jak najbardziej ambitna z dotychczasowych. Dzisiaj firma Epic Games ujawniła powrót „Fortnitemares” i podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, doda ona trochę upiornych elementów do wyspy Battle Royale. Jest jednak pewien zwrot akcji: w noc Halloween odbędzie się również wirtualny koncert gwiazdy reggaeton J Balvina.

Po pierwsze, element gry. W przeszłości Fortnitemares zawierało specjalne tryby gry i zombie atakujące główną wyspę, ale tegoroczna wersja brzmi zupełnie inaczej. Oto, jak Epic to opisuje:

Shadow Midas przejął władzę ze swoimi przebudzonymi poplecznikami. Zatrzymaj go, zanim sam zmienisz się w Cień. Po wyeliminowaniu w pojedynkę, w duetach lub drużynach wróć do walki jako Cień, aby strzelić do Shadow Royale. Dołącz do innych Cieni, aby pokonać ocalałych, wykorzystując swoje nieziemskie zdolności, takie jak posiadanie karoserii pojazdów.

Wydarzenie będzie zawierało standardowy zestaw przedmiotów do odblokowania; gracze będą mogli zdobyć kilofy i opakowania na broń z motywem Halloween, wykonując serię wyzwań. Wydarzenie potrwa do 3 listopada.

Epic kontynuuje również serię koncertów na imprezowej wyspie royale. W przeszłości na wirtualnej scenie występowali tacy artyści jak Anderson .Paak i Dominic Fike, a następnym będzie J Balvin w noc Halloween. Koncert odbędzie się 31 października o godzinie 21:00 czasu wschodniego i obejmie debiut nowej piosenki. Epic wprowadzi również nową skórkę o nazwie Party Trooper, a ci, którzy wezmą udział w koncercie, otrzymają specjalną opcję w stylu J Balvina.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook