GryNowościRTV

Halo Infinite wygląda o wiele lepiej na tych zrzutach ekranu 4K

Otrzymaliśmy nasze pierwsze spojrzenie Halo Infinite, kolejna gra z ogromnej serii Microsoftu, w lipcu, a wyniki były … rozczarowujące. Grafika i efekty wizualne nie były tak imponujące, jak można by się spodziewać po grze nowej generacji (wersja demonstracyjna działała na komputerze „reprezentującym wrażenia, jakie gracze będą mieli na Xbox Series X”), a jedna wolna – wyglądający wróg stał się nawet niesławnym memem Craiga. Gra została opóźniona do 2021 roku kilka tygodni po emisji demo, „aby zapewnić zespołowi odpowiednią ilość czasu na dostarczenie Aureola wrażenia z gry, które spełniają naszą wizję ”.

Jednak w czwartek deweloper 343 Industries udostępnił nowe zrzuty ekranu Halo Infinite w 4K z rozwijanej wersji gry na PC i wygląd grafiki dużo lepszy. Dołączyliśmy kilka z poniższych obrazków i polecam sprawdzenie pełnowymiarowych wersji na blogu Halo Waypoint i powiększenie – zrzuty ekranu są pełne szczegółów. (W podpisach umieściliśmy również bezpośrednie linki do pełnowymiarowych obrazów).

Patrząc na nie, jest kilka zastrzeżeń, o których należy pamiętać: nie wiemy, jak potężny jest ten komputer, nie widzimy gry w ruchu, nie mamy dobrego pojęcia, jak gra wygląda teraz na konsolach, a obrazy marketingowe nie zawsze przekładają się na to, co możesz zobaczyć w produkcie końcowym. Wciąż dla Aureola fanów, którzy nie mogą się doczekać Halo Infinitete zrzuty ekranu sprawiają, że wygląda na to, że gra będzie wyglądać całkiem dobrze na odpowiednim sprzęcie.

Obraz w pełnym rozmiarze tutaj.
: 343 Industries

Obraz w pełnym rozmiarze tutaj.
: 343 Industries

Obraz w pełnym rozmiarze tutaj.
: 343 Industries

Gra będzie miała również cykl dnia / nocy, który można zobaczyć w tym kolażu obrazów zebranych przez 343 Industries.

Obraz w pełnym rozmiarze tutaj.
: 343 Industries

A jeśli chcesz porównać wcześniejsze zrzuty ekranu z tym, jak gra wygląda teraz, sprawdź to porównanie z @AidanEStranger na Twitterze.

Halo Infinite ma zostać uruchomiony jesienią 2021 r.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook