GryTelefony

HBO Max w jakiś sposób pokonuje Netflix i Disney Plus w niestandardowych zdjęciach profilowych

Nie mogę sobie wyobrazić, że jest wielu ludzi, którzy domagają się możliwości stworzenia niestandardowego obrazu profilu w swojej ulubionej usłudze przesyłania strumieniowego wideo, ale HBO Max chce, abyś wiedział, że daje klientom właśnie tę opcję od dziś. Subskrybenci mogą teraz wybierać spośród szeregu wstępnie wybranych awatarów – zawierających ponad 120 postaci z biblioteki treści HBO Max – lub przesłać własne zdjęcie. Presety pochodzą z takich programów jak Gra o tron, Soprano, Ograniczyć entuzjazm, i wiele innych.

Przesłanie niestandardowego zdjęcia nie jest czymś, co można zrobić w serwisach Netflix, Disney Plus, Hulu ani w większości innych aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo. (Netflix pozwalał Ci łączyć się z kontem w mediach społecznościowych i wyświetlać stamtąd obraz, ale to nie jest już dostępne.) I może pomóc HBO Max poczuć się tylko bardziej spersonalizowanym dla Ciebie i innych osób w Twoim domu. Jeśli masz dzieci, może spodoba im się zobaczenie siebie na ekranie wyboru profilu.

: WarnerMedia

„Ta nowa funkcja, która zostanie uruchomiona dzisiaj i zostanie udostępniona wszystkim obsługiwanym partnerom do 26 marca, pozwala użytkownikom wyrażać swoją tożsamość poprzez kreatywny obiektyw i dalej łączyć się z historiami i postaciami, które kochają na platformie” – powiedział WarnerMedia w komunikacie prasowym .

Będziesz mógł wybrać awatar na dowolnym urządzeniu, na którym oglądasz HBO Max, ale aby zrobić lub przesłać niestandardowe zdjęcie, potrzebujesz aplikacji na telefon komórkowy lub tablet. Ten obraz pojawi się następnie w HBO Max na wszystkich Twoich urządzeniach. Rzecznik WarnerMedia powiedział mi, że „przesłane zdjęcia są szyfrowane i trwale usuwane, gdy użytkownik usunie lub zmieni swoje zdjęcie profilowe”. A jeśli masz włączoną kontrolę rodzicielską, przed zmianą obrazu profilu na koncie dziecka wymagany jest kod PIN.

Wydaje mi się, że HBO Max wygrywa w tym przypadku w porównaniu z rywalami strumieniowymi – nawet jeśli WarnerMedia poświęcił swój słodki czas na inne, ważniejsze rzeczy, takie jak dodanie obsługi 4K.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook