Nowości

Historia Microsoft Edge i funkcje synchronizacji kart w końcu zaczynają się wdrażać

Microsoft w końcu zaczyna wdrażać historię i synchronizację kart dla swojej przeglądarki Edge. Po prawie roku od pierwszego wydania, niektórzy użytkownicy Microsoft Edge widzą teraz pełną historię sieci i funkcje synchronizacji kart dostępne w ich przeglądarkach. Wdrażanie jest stopniowe, ale możesz sprawdzić, czy jest dostępne w Twoim kraju, przechodząc do ustawień> profile> synchronizacja i włączając „historię” i „otwarte karty” w opcjach.

Nie każdy kraj ma jeszcze dostęp do dodatkowych funkcji synchronizacji, ale rozumiemy, że Wielka Brytania jest jednym z pierwszych rynków, na których początkowo będzie dostępna historia i synchronizacja kart. Te nowe funkcje pozwolą użytkownikom Edge synchronizować wszystkie strony internetowe, które odwiedzili, z dodatkowymi urządzeniami z systemem Windows 10 lub macOS, a nawet z mobilnymi wersjami Edge na iOS i Androida.

Będziesz musiał jednak przejść do sekcji ustawień na wszystkich urządzeniach, na których używasz Edge, aby ręcznie włączyć historię i funkcje otwartych kart. Obejmuje to wersje mobilne, w których będziesz musiał przełączać otwarte karty i historię.

Firma Microsoft po raz pierwszy uruchomiła Edge 15 stycznia 2020 r. Bez włączonych wielu ważnych opcji synchronizacji. Synchronizacja rozszerzeń pojawiła się w maju, a Microsoft pierwotnie obiecał, że historia i synchronizacja kart zaczną się pojawiać latem. Historia online i synchronizacja kart w końcu zaczęły pojawiać się w kanałach beta i deweloperskich przeglądarki pod koniec listopada, a teraz pojawiają się na kanale stabilnym.

Microsoft stale ulepsza Edge’a, dodając ostatnio naprawdę przydatne narzędzie do zrzutów ekranu i funkcję porównywania cen. Edge zostanie wkrótce zaktualizowany o pionowe zakładki i nowe powiadomienia o naruszeniu hasła.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook