Gry

Hit YouTube Ryan’s World trafia do Roblox

Ryan’s World rozszerza się Roblox. Popularny kanał YouTube uruchamia własny wirtualny świat w popularnej grze dla dzieci, która pozwala graczom tworzyć własne przestrzenie i działania.

Gracze będą mogli wejść do rozległego cyfrowego świata zainspirowanego programem YouTube i odkryć między innymi tor wyścigowy, remizę strażacką, plażę i szkołę. Jest też ścieżka prowadząca w kosmos w stylu Rainbow Road i dziwne pudełko z napisem „TAJEMNICZE ZWIERZĘTA”. Świat gry ma zostać uruchomiony 5 grudnia o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

Roblox istnieje od ponad dekady, ale popularność gry wzrosła od początku pandemii. Obecnie ma 31,1 miliona użytkowników dziennie, co oznacza wzrost o 82 procent rok do roku, a firma złożyła wniosek o upublicznienie. W miarę rozwoju coraz więcej nazwisk głównego nurtu wyrzeźbiło w sobie przestrzeń Roblox spotkać ogromną publiczność. Lil Nas X zagrał tam wirtualny koncert w listopadzie, a gra była gospodarzem poszukiwania skarbów, które miało powiązać się z wydaniem Gotowy gracz dwa wcześniej w tym tygodniu.

Ryan's World w Roblox

: Ryan’s World

Świat Ryana również się rozwija. Kanał YouTube, który zaczął się od filmów z rozpakowywaniem zabawek w 2015 roku, stał się multimedialnym imperium dla dzieci. Gwiazda kanału, Ryan Kaji, prowadzi program telewizyjny w Nick Jr., wyścigową grę wideo dostępną na głównych konsolach oraz kolekcję zabawek i ubrań sprzedawanych w największych sklepach detalicznych. Kanał właśnie zaplanował również nowy program na Amazon Prime.

Kaji regularnie gra Roblox na jednym ze swoich kanałów YouTube od ponad dwóch lat, więc oferowanie poziomu Ryan’s World, do którego widzowie mogą później wejść, wydaje się naturalnym rozszerzeniem. Chociaż Roblox jest darmową grą, a także oferuje twórcom sposób na zarabianie pieniędzy na sprzedaży przedmiotów w ich światach gry. Dziennik Wall Street donosi, że lokacja Ryan’s World będzie sprzedawać klejnoty, które można wymienić na wirtualne towary.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook