Gry

HP Omen Vector Wireless to trwała mysz z ładowaniem USB-C

HP zadebiutował niedrogą przewodową myszką do gier Omen Vector na początku tego lata, ale nowa Vector Wireless to opcja firmy z najwyższej półki. Kosztuje 99,99 USD i jest dostępny od dziś w USA. To, co wyróżnia Vector Wireless, to port ładowania USB-C, który poza wygodą pozwala na bardzo szybkie ładowanie.

HP twierdzi, że 30 sekund to cały czas ładowania, którego potrzebuje, aby uzyskać godzinę pracy na baterii. Również według HP pięć minut ładowania powinno wystarczyć na cały dzień, a 15 minut zapewni 30 godzin działania. Pełne naładowanie myszy zajmuje podobno 90 minut, co daje do 180 godzin pracy na baterii.

HP Omen Vector Wireless

Omen Vector Wireless jest dostarczany z plecionym kablem USB-C na USB-A, bezprzewodowym odbiornikiem 2,4 GHz i przedłużaczem.
: HP

Biorąc pod uwagę nazwę, Vector Wireless jest przeznaczony do użytku bezprzewodowego. Po wyjęciu z pudełka, jego bezprzewodowy odbiornik 2,4 GHz jest schowany tuż poniżej miejsca, w którym dłoń spoczywa na myszy. Jeśli zamiast tego chcesz używać go przewodowo, HP zawiera kabel w oplocie, który, jak twierdzi, zapewnia szybkość odpytywania 1 ms. (Firma wyjaśniła, że ​​nie wszystkie kable USB-C zapewniają taką samą prędkość).

Ta nowa mysz firmy HP wykorzystuje czujnik PixArt PAW3335, który ma rozdzielczość 16 000 DPI z konfigurowalnym zakresem od 100 do 16 000, który można dostosować za pomocą oprogramowania HP Omen Command Center. Wykorzystuje mechaniczne przełączniki Omron, które zapewniają duży skok i satysfakcjonujące odbicie. Dodatkowo możesz dostosować przypisania przycisków, kolory i wzór oświetlenia diod LED według własnych upodobań.

Jeśli chodzi o to, jak czuje się mysz w dłoni, podoba mi się, że główne przyciski myszy są wklęsłe, więc dopasowują się do twoich palców. Nowa mysz HP ma również teksturowane boki ułatwiające chwyt i podpórkę na kciuk, która zapewnia pewną ulgę, gdy nie chcesz trzymać kciuka w górze obok dwóch bocznych przycisków myszy.

Jak dotąd żywotność baterii wydaje się znakomita, ale będę ją testować przez kilka następnych tygodni, aby sprawdzić, czy wytrzyma roszczenia HP.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook