RTV

HP przedstawia kabriolet Elite Folio z napędem Snapdragon

HP ogłosił Elite Folio, nowy konwertowalny laptop z procesorem Arm. Podobnie jak Spectre Folio z 2019 r., To urządzenie ma konstrukcję, która pozwala przesuwać ekran do przodu, aby spocząć między klawiszami a gładzikiem w celu zużycia multimediów lub pracy z pierwszym dotknięciem, lub może leżeć płasko na dolnej części obudowy w stylu tabletu. .

Elite Folio ma 13,5-calowy wyświetlacz 3: 2 1920 x 1280, który jest miłym ulepszeniem w stosunku do panelu 16: 9 Spectre Folio. HP wykorzystał część dodatkowej wysokości, umieszczając silos na rysik nad klawiaturą. Podczas gdy Spectre wyróżniał się skórzanym wykończeniem, Elite Folio używa teraz „wegańskiej skóry”, co oznacza, że ​​nie jest to skóra. Ale przynajmniej powinien być lepszy niż zwykły plastik.

Procesor to nowy Snapdragon 8cx Gen 2 firmy Qualcomm, a także łączność LTE i 5G przez modemy X20 i X55. Folio można skonfigurować z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Istnieją dwa porty USB-C 3.2 i gniazdo słuchawkowe. HP twierdzi, że żywotność baterii do 24,5 godziny podczas oglądania lokalnie przechowywanych plików wideo, ale będziemy musieli sami przekonać się, jak to wygląda w bardziej realistycznych obciążeniach.

Spectre Folio było wyjątkowym produktem z kilkoma wyraźnymi wadami: proporcjami ekranu, kilkoma kiepskimi głośnikami i niewiarygodnym gładzikiem. Wiemy, że przynajmniej pierwszy z nich został naprawiony za pomocą Elite Folio – miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się czegoś o innych. Ukaże się w przyszłym miesiącu, a HP nie ogłosił jeszcze informacji o cenach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook