Różności i nowinki technologia

HTC bagatelizuje wyciekły zestaw słuchawkowy Vive Air, mówi, że to tylko koncepcja

HTC zbagatelizował wyciekające obrazy, które wydawały się pokazywać nowy zestaw słuchawkowy VR skonstruowany przez firmę. Zdjęcia i szczegóły dotyczące HTC Vive Air wyciekły online na początku tego tygodnia na stronie internetowej z nagrodami za wzornictwo, ale HTC twierdzi teraz, że zestaw słuchawkowy to „tylko koncepcja”.

„To ekscytujące widzieć, jak nasz pomysł, zestaw słuchawkowy VIVE Air VR, zdobył nagrodę iF Design Award” – powiedziała firma w oświadczeniu dla UploadVR. „Chociaż jest to tylko koncepcja, język projektowania zawiera elementy i inspiracje, które zobaczysz w innych miejscach naszych produktów. Nie spoczywamy na laurach, więc chociaż wspaniale jest wygrać tę nagrodę, mamy sprawy do załatwienia – miejmy nadzieję, że zobaczymy się 1 maja na ViveCon. ”

HTC Vive Air twierdził, że jest wykonany z oddychającej dzianiny.

To stwierdzenie nie całkowicie Wyklucz, że HTC pracuje nad podobnym produktem, ale firma zdecydowanie stawia sprawy w ostrożnej dwuznaczności. Na ViveCon w przyszłym miesiącu drażni się z nowym zestawem słuchawkowym, ale obrazy i wskazówki, które widzieliśmy do tej pory, sugerują model skoncentrowany na przedsiębiorstwie, a nie urządzenie fitness dla zwykłych konsumentów.

Szkoda, bo fitness VR ma chwilę, a pomysł specjalnie zaprojektowanego, lekkiego i zmywalnego zestawu słuchawkowego jest atrakcyjny. Jednak w sytuacji, gdy biznes konsumencki HTC znajduje się w zastoju, być może nie jest to obecnie rozsądny cel dla firmy. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co firma przygotuje na ViveCon w maju.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook