RTVTelefony

Hub iPad Pro firmy Satechi pozwala udawać, że to prawdziwy komputer stacjonarny

Najnowszy gadżet Satechi to zarówno podstawka, jak i koncentrator USB-C przeznaczony dla 11-calowych i 12,9-calowych modeli iPada Pro, które mają port ładowania USB-C, a także iPada Air 2020. Kosztuje 100 USD, a tablet wciśnięty w podstawkę powinien wyglądać bardziej jak tradycyjny monitor, więc możesz nadal udawać, że jest to rzeczywisty zamiennik komputera stacjonarnego.

Jak każdy koncentrator, zapewnia garść dodatkowych portów do rozszerzenia funkcjonalności iPada. Ten zawiera port HDMI zdolny do wyprowadzania 4K z częstotliwością odświeżania do 60 Hz, port danych USB-A, port USB-C PD z mocą ładowania do 60 W, gniazdo słuchawkowe i oddzielne gniazda na karty SD i microSD karta.

Z technicznego punktu widzenia nie potrzebujesz iPada, aby korzystać z tego koncentratora, ponieważ ta składana podstawka jest kompatybilna z innymi komputerami, tabletami i telefonami wyposażonymi w port USB-C. Satechi wspomina jednak, że Twoje urządzenie potrzebuje portu USB-C PD, aby zapewnić „pełną kompatybilność” z koncentratorem. Wymienia ostatnie pięć lat MacBooków Pro, MacBook Air 2018 i 2020, Microsoft Surface Pro 7 i Surface Go, a także Samsung Galaxy S20 i Google Pixelbook jako realnych towarzyszy swojego centrum. Dodatkowa kompatybilność jest fajna, ale jeśli nie masz iPada (a tym samym nie potrzebujesz podstawy), prawdopodobnie możesz znaleźć inny koncentrator USB-C, który jest nie mniej zdolny do tańszego.

Jeśli ten produkt Ci się podoba, Satechi obniża koszty o 20 USD do 6 czerwca do północy czasu pacyficznego, gdy wpiszesz kod oferty IPADPRO w kasie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook