Różności i nowinki technologia

Hulu ponownie włącza tryb obrazu w obrazie na iOS 14

Hulu w pełni ponownie włączono obsługę obrazu w obrazie (PiP) na iOS, MacRumors doniesienia, co oznacza, że ​​oglądanie telewizji sieciowej w połowie jest ponownie możliwe dla abonentów Hulu na urządzeniach iPhone i iPad. Hulu dołącza do kolekcji głównych usług przesyłania strumieniowego, które obsługują tę funkcję na iOS, pozostawiając YouTube jako główny wyjątek.

PiP dla iPhone’ów zostało włączone dla Hulu wokół oryginalnej wersji iOS 14, ale później został wyłączony „popracować nad kilkoma aktualizacjami, aby zapewnić naszym widzom jak najlepsze wrażenia” – powiedział Hulu. Teraz, gdy funkcja powróciła, użytkownicy mogą włączyć tryb PiP, rozpoczynając program lub film i dotykając przycisku PiP, aby przenieść wideo do zmiennego, pływającego odtwarzacza.

Przycisk obrazu w obrazie w aplikacji Hulu.
: Hulu

Hulu dołącza do usług takich jak Disney Plus, Apple TV Plus, Netflix, Amazon Prime i HBO Max, wspierając PiP. Wszystkie te usługi mają teraz dedykowany przycisk PiP, taki jak Hulu, lub domyślnie wyświetlają obraz w obrazie, jeśli przesuniesz palcem do ekranu głównego podczas odtwarzania wideo.

YouTube pozostaje dziwny. Obraz w obrazie nie jest dozwolony w oficjalnej aplikacji Google YouTube na iOS. Płacenie za YouTube Premium umożliwia odtwarzanie w tle, ale dotyczy to tylko dźwięku na iOS. Google okresowo wyłączał i ponownie włączał obsługę PiP dla internetowej wersji YouTube na iOS. Od października 2020 r. PiP był ponownie możliwy, chociaż wydaje się, że na dzień dzisiejszy nie działa. Obecnie tylko iPhone’y z systemem iOS 14.5 beta mogą wykonywać PiP w internetowej wersji YouTube, zgodnie z MacRumors.

Jeśli jesteś ciekawy, jak skonfigurować PiP na własnym urządzeniu, sprawdź The Verge’s przewodnik.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook