Gry

HyperX Pulsefire Haste to lekka mysz do gier z otworami

HyperX ogłosił przewodową mysz do gier Pulsefire Haste za 50 USD. Jego główną cechą jest waga 59 gramów, którą firma osiągnęła, wiercąc wokół niego wiele sześciokątnych otworów – prawdopodobnie jest to kolejna cecha, o której warto wspomnieć. To najnowsza mysz, która przyjęła wzór plastra miodu spopularyzowany przez takie marki, jak Finalmouse, Glorious PC Gaming Race, a teraz wiele innych. Eurogamer napisał w połowie 2019 roku, że ten styl będzie kolejną wielką rzeczą w sprzęcie do gier na PC, a nowa mysz HyperX udowadnia, że ​​ma rację.

Nowa mysz HyperX jest najbardziej podobna do Glorious PC Gaming Race Model O-, zarówno pod względem ceny (również 50 USD), wagi (58-gramowy Model O- jest o jeden gram lżejszy), jak i ogólnej konstrukcji. Oba są fałszywie oburęczne, z przyciskami kciuka przeznaczonymi dla osób praworęcznych, ale o symetrycznej konstrukcji, która pasuje zarówno do osób leworęcznych, jak i praworęcznych. Właściwie wolę nieco wyższy i dłuższy rozmiar Modelu O- niż ten model HyperX, ale gracze o małych dłoniach mogą czuć inaczej.

Pulsefire Haste ma dwa główne przyciski myszy i przełącznik DPI, który znajduje się nieco bliżej dłoni niż kółko przewijania z podświetleniem LED. Mówiąc o oświetleniu, jeśli chcesz mieć mysz do gier z odrobiną sprytu, może to być dobry wybór; możesz nawet całkowicie wyłączyć diody LED za pomocą aplikacji komputerowej Ngenuity (dostępnej tylko dla systemów Windows 10). Pleciony sznur ma 1,8 metra długości – około sześciu stóp.

Hyper X Pulsefire Haste

Ta mysz jest wyposażona w czujnik PixArts PAW3335 z czułością do 16000 DPI i konfigurowalnymi ustawieniami DPI, które można ustawić we wspomnianej aplikacji. Jeśli jesteś wymagającym graczem, powinieneś wiedzieć, że to nie jest ten sam wysokiej klasy czujnik PixArt 3360, który obsługuje nieco szybsze przyspieszenie i jest częścią innych myszy do gier o podobnej cenie, takich jak Model O-. Większość ludzi prawdopodobnie nie zauważy różnicy, ale być może Ty możesz. Czujnik obsługuje standardową częstotliwość odpytywania 1000 Hz.

Mechaniczne przełączniki w każdym przycisku myszy to przełączniki Golden Micro firmy TTC, które według firmy HyperX zostały przetestowane pod kątem trwałości do 60 milionów kliknięć. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wrażenia kliknięcia; jest na tyle zgryźliwy, że czuję, że mam kontrolę. Białe rolki PTFE zbudowane przez HyperX na spodzie zapewniają bardzo płynną jazdę na podkładce pod mysz, a opakowanie zawiera zapasowy zestaw rolek PTFE i taśmę chwytną, które można samodzielnie przykleić. Wbudowana pamięć obsługuje tylko jeden zapisany profil.

HyperX Pulsefire Haste

Masz wiele opcji, jeśli szukasz myszy do gier zbudowanej z otworem o strukturze plastra miodu. Przy 50 USD Pulsefire Haste wydaje się solidną opcją do wylądowania, jeśli jesteś praworęcznym graczem szukającym myszy o małej konstrukcji i subtelnym oświetleniu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook