RTV

iBuyPower’s Revolt 3 MK3 obudowa PC pakuje się w uchwyt i dużo wentylacji

iBuyPower ogłosił na targach CES 2021 nową obudowę o pojemności 18,34 litra w małej obudowie o nazwie Revolt 3 MK3. Nie jestem pewien, co mnie tak fascynuje, ale jest to przypadek, na który wpatrywałbym się przez żenująco dużo czasu, gdybym był na rynku, aby ulepszyć moją wersję. (Może jestem, w sumie.) Jeśli jesteś fanem minimalistycznych obudów, takich jak ja, bez dodanych diod LED, możesz również znaleźć się pod urokiem tej obudowy.

Okej, podoba mi się też jego uchwyt na górze. To nie tak, że dużo przenoszę komputer, chociaż byłoby to o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze, gdybym musiał go dokładnie wyczyścić lub wymienić część technologii w środku. Poza użytecznością uchwytu przypomina mi Nintendo GameCube – gdyby uchwyt był przymocowany do obudowy, która jest znacznie bardziej wyrafinowana rzeczywisty devkit konsoli.

Revolt 3 MK3 będzie dostępny w kolorze czarnym lub białym.

: iBuyPower

Ten projekt obudowy nie jest całkowicie oryginalny. Lian Li TU150 to ukochana opcja w małej obudowie (mini ITX) dla osób, które chcą małego komputera z uchwytem na górze i nie jest tak, że nie ma innych solidnych opcji, które są dostępne bez uchwytu (Velocity Micro, Silverstone i Sliger, żeby wymienić tylko kilka). Ogromna ilość wentylacji Revolt 3 MK3 nadaje jej wyjątkowy wygląd. Poza tym, jak wygląda, każdą stronę maszyny można zdjąć w celu wyczyszczenia i ułatwienia zarządzania kablami. Chowany haczyk na słuchawki Revolt 3 MK3 to również przemyślana funkcja.

Będziesz mógł kupić tę obudowę gdzieś w drugim kwartale roku wypełnioną niektórymi wstępnie wybranymi komponentami z iBuyPower, w tym zasilaczem 700W 80 Plus Gold SFX-L, który jest właśnie poniżej sugerowanych 750 W dla Nvidii RTX 3080. AMD Radeon RX 6800 XT i poniższe karty, zarówno AMD, jak i Nvidia, powinny być pokryte tym zasilaczem dla wstępnie zbudowanego tłumu. Na początku firma tak naprawdę nie udostępniła innych specyfikacji, które możesz włożyć.

iBuyPower Revolt 3 MK3

Widok rozstrzelony Revolt 3 MK3 pokazuje, że prawdopodobnie bardzo dobrze łapie kurz.
Obraz: iBuyPower

Alternatywnie, będziesz mieć możliwość zakupu samej obudowy w kolorze czarnym lub białym (obsługuje wymienne części, dzięki czemu możesz mieszać biel i czerń, jak chcesz), a możesz zmieścić płytę główną ITX w środku ze wszystkimi pożądanymi komponentami . W rzeczywistości może pasować do GPU tak dużych jak RTX 3090 Nvidii, więc możesz w tym przypadku zrobić z siebie potężną maszynę, jeśli masz odpowiedni zasilacz. Firma sama nie podzieliła się ceną za etui. Jeszcze więcej specyfikacji obudowy można znaleźć na stronie iBuyPower.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook